2737
2734

حدود دو هفته گذشته

بعد احوال پرسی، از درس و کارمون صحبت داریم مختصر.

اما درس و کارمون یکنواخته و روزمرگی دیگه ای هم نداریم.

شما با اقا چی مبگین یا چه حرف هایی بینتون رد و بدل میشه

خانمای عاقل و زرنگـ کمکم کنین لطفا 

راجع ب اینده حرف بزنید

البته ب حرف نیس تو عمل بعد از گذشت زمان از کارهای ی ادم میشه شناختش

وگرنه روزای اول همه از خودشون تعریف میکنن

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
راجع ب اینده حرف بزنید البته ب حرف نیس تو عمل بعد از گذشت زمان از کارهای ی ادم میشه شناختش وگرنه ر ...

خب اون اقا بایدشروع کنه و من شاخ و برگ بدم

الان امشب که دارم پیام میدم، چی بگم

ما هنوز دوستیم ولی یادمه اون اوایل سوال مطرح میکردیم راجب مسائل مختلف و بعد هردو جواب میدادیم

میرسم به تو هر جوری که هست💚تیکر بارداری نیست،تیکر برای قشنگ ترین روز زندگیمه❤️ممنون میشم اگه دوست داشتین  یه صلوات برای روز دوم اردیبهشت 1402 مهمونم کنید🌱
معیاراتون . هدفتون . برنامه های بلند مدتتون . فرهنگاتون . کلی چیز هست

اون اقا باید استارت این حرفارو بزنه و من شاخ و برگ بدم

نمیشه که وقتی تازه دو هفته گذشته،من بعنوان دختر پیشقدم بشم برای این سوالا

امشب که دارم پیام میدم چجوری بدم

خیلی یه نواخت شده همه چی

ما هنوز دوستیم ولی یادمه اون اوایل سوال مطرح میکردیم راجب مسائل مختلف و بعد هردو جواب میدادیم

اون اقا باید استارت این حرفارو بزنه و من شاخ و برگ بدم

نمیشه که وقتی تازه دو هفته گذشته،من بعنوان دختر پیشقدم بشم برای این سوالا

امشب که دارم پیام میدم چجوری بدم

خیلی یه نواخت شده همه چی

2738

ما راجب همه چی صحبت میکنیم

البته اون بیشتر حرف میزنه

بچه ها یکهفته اس داریم اشنا میشیم

همش اون پیام میده دیروز من بهش پیام دادم درحد سلام احوالپرسی جوابمو داد همون شد دیگه پیامی رد و بدل نشد😐

کلا شمارشو پاک کنم یا بهش فرصت بدم؟😐😅

«فَإِذَا قَضَىٰ أَمْرًا فَإِنَّمَا يَقُولُ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ»«خدا بخواهد غیرممکن هم ممکن می‌شود»امیدوارم همینقدر قشنگ براتون بخواد❤🌱خدایا صلاحتو با حاجت دل من یه گره کور بزن❤️

من چرا میترسم با کسی آشنا بشم

احساس میکنم داره غولم میزنه و قصد ازدواج نداره

اخرشم بگه ما تفاهم نداریم خدافظ🙁🙁🙁

تو دنیا فقط یکی هست که واسه من نفس میکشه اونم دماغمه😐تموم شد و رفت
اون اقا باید استارت این حرفارو بزنه و من شاخ و برگ بدم نمیشه که وقتی تازه دو هفته گذشته،من بعنوان د ...

رودرواسی نمیخواد که عزیزم یه سوال بپرس بکو مثلا آقا محمد من یه سوال برام پیش اومده نظرتون راجع به فلان چیز چیه

میرسم به تو هر جوری که هست💚تیکر بارداری نیست،تیکر برای قشنگ ترین روز زندگیمه❤️ممنون میشم اگه دوست داشتین  یه صلوات برای روز دوم اردیبهشت 1402 مهمونم کنید🌱
رودرواسی نمیخواد که عزیزم یه سوال بپرس بکو مثلا آقا محمد من یه سوال برام پیش اومده نظرتون راجع به فل ...

چی مثلا راجع به چی

بگم سلام خوبین شبتون بخیر اونم میگه خولم ممنون شب توهم بخیر خب دیگه بعدش

چی مثلا راجع به چی بگم سلام خوبین شبتون بخیر اونم میگه خولم ممنون شب توهم بخیر خب دیگه بعدش

خب بشین سوالاتو بنویس تا یادت نره من از شرایط شما هبر ندارم ولی هرکسی یه چیزایی براش مهمه مثلا درباره تحصیل محل زندگی کار کردن اخلاقیات سلایق و...

خب بشین سوالاتو بنویس تا یادت نره من از شرایط شما هبر ندارم ولی هرکسی یه چیزایی براش مهمه مثلا دربار ...

دلم نمیخواد تا خودش پیشقدم نشد برای پرسیدن این دسته سواالا،من پیشقدم باشم فعلا

دلم نمیخواد تا خودش پیشقدم نشد برای پرسیدن این دسته سواالا،من پیشقدم باشم فعلا

خب اخه دیگه حرفی نیست🤒

2706