2733
2739

خودم چند روز پیش یکی تاپیک زده بود مواظب باشید چیا تو نی نی سایت میگید میگفت من تو یه مجتمع قضایی کار میکنم یک آقایی تاپیکهای قبل ازدواج همسرشون رو پیدا کرده بودن که دنبال دکتر زنان برای ترمیم می‌گشت. می‌گفت پرینت اونا رو آورده بود دادگاه. حالا از کجا فهمیده بود اون اکانت خانومشه. یا خانومه اکانت خودشو بهش لو داده بود نمیدونم. خلاصه مواظب باشید.😐

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2738

همین الان شوهرم داره جمع میکنه میریزه تو سطل زباله 

خانما این کاربری دست دو نفر بود من و خالم، خالم دیشب ترکش کرد الان دست منه منم نامزد هستم سوءتفاهم نشه داخل تاپیک ها.                                 واسه گرفتن حاجتم یه صلوات بفرستین                     «ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ»   🙏🙏            
حرف چرته اون پرینت ها هم هیچ ارزشی نداره 

ارزششو نمیدونم ولی اینکه دنبالش بوده برام عجیب بود.

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض

اسی تازه کل سایت رو جارو کردم،زدی آخر شبی همه جا رو پشمی کردی🤕

من هنوز بچگی نکردم،ولی لباس بزرگسالی تنم کردند،اونم اشتباهی واسه ام دوخته بودند،تنگه برام،،حالام میخوان بزور لباس پیری تنم کنند..من هنوز همون دخترک5،6ساله ام،که  پای چرخ خیاطی مادرم مینشستم تا پیرهن جدیدمو زودتر بدوزه و بپوشم.چه ذوقی میکردم.من هنوز دلم مثل گنجشک کوچیکه،زود میشکنه و زودی هم با یه پفک آشتی آشتی میشه،،من داره موهام سفید میشه ولی هنوزم یه جوجه رنگی دلمو شاد میکنه.وقتی بچه هام بهم میگن مامان،وحشت میکنم،یعنی من کی اینقدر بزرگ شدم که بشم تکیه گاه دو سه تا وروجک..منو ببرین بدین به مامانم تا گوشه ی چادرش رو بگیرم و باهاش برم حرم تا برگشتنی برام بستنی بخره،من بچگیمو میخوام!!!

اونروز يكي برگشت به ينفر خيلي رك گفت زشت و بيريخت!😐

بعد رفتم تاپيكاشو ديدم نوشته بووود من گوشت خام ميخورم خيلي دوست دارم مخصوصا گوشت چرخ كرده خام😐پشمااام اووونجا ريخت و ترسيدم حقيقتا ازش 

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
پدرشوهرم برام گیاه تخم مرغ گرفته تا حالا ندیده بودم دیدم پشمام ریخت رسما

خام؟

2706