2752
2734
عنوان

زن بابام

1116 بازدید | 32 پست

همه زن باباها هم بدنیستن.... کسی که ذات خوب و

خوش قلب باشه 

به بچه ی شوهرشم مثل بچه خودش نگاه می‌کنه...

درسته هیچکس جای مادرخودم نمیشه

اما کاری که اون درحقم کرد هیچوقت یادم نمیره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من زن بابامو از مامان خودم بیشتر دوست دارم

تویی که داری امضای آذرُ میخونی امیدوارم حال دلت همیشه عالی باشه 🌷 چیزایی که میگم نظر شخصیمه؛ اگه باهام مخالفی راحت باش من دوست دارم نظرات مختلف رو بشنوم 👂 هیچ عقیده‌ای مقدس نیست و هر آدمی حق داره اون عقیده رو نقد کنه؛ این رو آویزه گوش دیکتاتور درونتون کنید که مخالف رو دیو دو سر نبینید.

اره ی خانمی هم بود تو فانیلای ما خیلی هوای بچه های شوهرشو داشت ...ینی انگار ن انگار زن باباس ..فکر میکنی مادرشونه ..دخترا و مسره ازدوج کردن رفتن ولی ب این خانم میگن مامان ..رفت آمد دارن ..خانمه خدایی از جونش مایه گذاشته

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠

دختر عموی من دختر شوهرش رو ابتدایی میخوند تروخشک کرد بزرگ شد ازدواج کرد بعد دختر عمو از شوهرش بخاطر اعتیادش طلاق گرفت

دختر عموم محبت میکرد ما از نزدیک میدیدم چقدر براش مادری میکنه 

ولی بعد جدایی پدرش از دختر عموم یادش افتاده استوری بزاره بعد دختر عموم رو بگه اونم به نا حق 

چکار کرده

مثل یه مادر وقتی زایمان کردم

با شوهرم و پدرم اومدن بیمارستان ترخیصم کرد

آنقدر غصه میخوردم وقتی می‌دیدم

همه مادراشون اومدن دیدن بچه ها

من تنهام

وقتی اومد پیشم چقدر ذوق کردم

بعدشم مثل یه مادر ۱هفته ازم مراقبت کرد

تو خونه پدرم

من فقط خوردم و خوابیدم

این خانم مادرخوندست نه زن بابا 

این دوتا خیلی فرق دارن 

یکی اومده درحد توانش مادری هم بکنه 

یکی اومده فقط زن اون بابا باشه

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
مثل یه مادر وقتی زایمان کردم با شوهرم و پدرم اومدن بیمارستان ترخیصم کرد آنقدر غصه میخوردم وقتی می‌ ...

خوشبخالت والا ما مادر واقعی هم داریم دوتا بچه زاییدم یه روزم نیومد پیشم ب ذات ادماس این کارا خدا خیرش بده

خدا خیرش بده،زنعموی منم زن بابای دختر عمو پسرعمومه...

یه جوری باهمدیگه هستن ،حس نمیکنی مادر و فرزند نیستن.

البته زن عموم ۲۵ ساله زن باباشونه از بچگی بزرگشون کرده

هروقت یاد گرفتی با نادان بحث نکنی،بدون اونوقت بزرگ و عاقل شدی😊