2733
2734
عنوان

بیاین از آخرین باری که پشماتون ریخته بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 315 بازدید | 29 پست
ارزششو نمیدونم ولی اینکه دنبالش بوده برام عجیب بود.

من شوهرم همیشه جفتمه تو نی نی سایتم😁😁

خانما این کاربری دست دو نفر بود من و خالم، خالم دیشب ترکش کرد الان دست منه منم نامزد هستم سوءتفاهم نشه داخل تاپیک ها.                                 واسه گرفتن حاجتم یه صلوات بفرستین                     «ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ»   🙏🙏            
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اونروز يكي برگشت به ينفر خيلي رك گفت زشت و بيريخت!😐 بعد رفتم تاپيكاشو ديدم نوشته بووود من گوشت خام ...

به خاطر همون بی رحم شده😁

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض
2731
به خاطر همون بی رحم شده😁

ياد فيلم ترسناكا ك جني ميشن افتادم😂😂

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
تو مدرسه جرئت حقیقت بازی میکردیم دختره کلاس دهمی هرهر خندیدن ک تاحالا رابطه نداشتم ی اسکل هم بهمون گ ...

باید متاسف شد واقعا

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض
چیو ؟

گفت آخرین باری که پشماتون ریخته گفتم همین حالا 

خانما این کاربری دست دو نفر بود من و خالم، خالم دیشب ترکش کرد الان دست منه منم نامزد هستم سوءتفاهم نشه داخل تاپیک ها.                                 واسه گرفتن حاجتم یه صلوات بفرستین                     «ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ»   🙏🙏            
😁😁😁😁😁

😅