2733
2734
عنوان

جواب خالمو دادم مامانم ناراحت شد

237 بازدید | 11 پست

مامانم کباب پخته بود منو دعوت کرد ک بیا تو هم بخور 

رفتم داشتیم میخوردیم که

خالم زنگ زد به مامانم مامانم گفت کباب پختم دخترمم اینجاس

بعد ک فهمید من اونجام  بهش گفت وقتی هرچی بخوره بازم لاغره چرا شکمشو پر میکنی شبیه روباهه دخترت 😐

بقرآن نه باهاش دشمنی دارم نه حرفم شده اینا خانوادگی طرز حرف زدنشون همینه 

منم گوشیو از دست مامانم گرفتم گفتم اره مثل دختر تو شبیه روباهم شماها کی درست میشین همیشه از وقتی که یادمه منو از بچگیم مسخره میکردین هار هار میخندیدین شدین مثل یه سرطان برام صداهاتون همش تو مغزمه ک فقط مسخرم میکنین

بعد مامانم گوشیو گرفت  از دستم اونم گفت دختر منو شوهرش کتک میزنه لاغر مونده تو چی شوهرت تورو اذیت میکنه؟ گفتم اگه کتکش میزنه طلاقش بده بیار خونت چاقش کن هرچند قبل ازدواجش هم مثل الانش بود 

یه تکه کباب خوردم برام زهر کردی 

بخدا هروقت بفهمه من خونه مامانم هستم ناراحت میشن

وای هرروز دخترش قهر میکنه از شوهرش میره چندماه میمونه جیکشم درنمیاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعد مامانم گفت گوشت تلخ کاش دعوتت نمیکردم چرا با خواهرم اونجوری حرف زدی 

گفتم اگه به وقتش خودت جوابشو میدادی نیاز نبود من بدم تو اصلا یادت میاد که یبار از من دفاع کرده باشی؟ 

بعد دست پسرمو گرفتم اومدم خونمون بخدا همیشه دایی خاله هام منو پشیمون میکنن چند کیلو متر ازما فاصله دارنا ولی قدرت حرفاشون رو ببینید دیگه

2731

منم خالم اینطوریه با اینکه مشکلی نداریم باهم ولی کلا خانوادگی هم خالم هم شوهرش هم بچه هاش خیلی خودخواهن فقط خودشونو دوست دارن شوهرش که دیگه عادت کردیم خجالت نمیکشه هرکی رو کی میبینه مسخره میکنه،ولی خالم از همووون بچگی همیشه به شوخی میزد حرفشو ولی تا یه هفته میزاشت من به حرفش فک کنم مثلا می‌گفت فلانی خیلی خنگی چقدر درس میخونی نمی‌فهمی دخترم خیلی باهوشه در حالی که من کنکوریم دخترش راهنماییه صددرصد من بیشتر باید بخونم یا مثلا یه تخم مرغ ساده درست کردم بهم میگه فلانی تو دیگه برا کسی تخم مرغ درست نکن بهش میگم چرا چشه خندید😐 اصلا این چیزا انگار مهم نیست ولی تاثیر داره اعتماد به نفس آدم میاد پایین

به حباب نگران لب یک رود قسم به همان لحظه شادی که گذشت غصه هم میگذرد آنچنانی که فقط خاطره میماند و بس...♥️ همسر آینده آقا محمد😌
بیچاره دختر خالت

بیچاره که چه عرض کنم کارمای کاراشو و کارای مامانشو داره پس میده اصلا دلم نمیسوزه براش  ب وجود خدا مطمئن تر میشم

دختر خالم و خالم باعث جدایی عروس خالم با پسرخالم شدن و بچشون یتیم موند فکرشو کن خواهرت بهت خیانت کنه

خالم زندگی پسرداییمو داغون کرد باعث جدایی اونا شد 

خالم دخترناتنیشو انقد کتک میزد اذیت میکرد اه اون گرفته

باعث جدایی زنداییم شد 

ولی چ عرض کنم هنوز متوجه تاوان پس دادنشون نیستن و همچنان ب ظالمیتشون ادامه میدن