2733
2739
عنوان

امروز بینی مو عمل کردم😍😍😍

1626 بازدید | 65 پست

اونایی که عمل کردین شما هم مثل من روز اول بینی تون درد داشت. بیاید از تجربیات بعداز عمل برام بگید. مخصوصا اون تجربه های شخصی که خودتون برا مراقبت بعد عمل کشف کردین 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

مبارک

من نمی‌خوام مشکلاتمو حل کنی نمیخوام ناراحتی هامو باهات شریک شم خودم از پسشون برمیام ولی تو فقط اون آغوش گرمی باش که وقتی از جنگیدن خسته میشم، بهش پناه ببرم همین 

اومدم بگم : خوش به حالت 🤧💔

کاش سمت حرمت پنجره ای باز شود 💔😭                   آن روز در دلم حال و هوایی می‌شود ناب !🖤                     امسال هم نشد به کربلایت بیایم ولی ... عجیب دل تنگم💔😔   ولی شنیدی میگن عاشق اگه از عشقش جدا بشه میمیره؟ الان من از کربلات دورم 💔 دارم میمیرماااا 😭 ی کاری کن بیام آقا 💔😭    

مبارکه عزیزم،اصلا سرتو نکن تو گوشی بخدا پشیمون میشی خدایی نکرده،بینیت یا میوفته یا کج میشه

«کسی رو انتخاب کنین که در اتاقی مملو از جمعیت شما را انتخاب میکند، نه کسی که‌ در اتاق خالی انتخابش شما هستید...»  
2740

من اصلا درد نداشتم،فقط مواد بیهوشی زیاد زده بودن کلا تا یکماه مدام خواب بودم😂😂😂

«کسی رو انتخاب کنین که در اتاقی مملو از جمعیت شما را انتخاب میکند، نه کسی که‌ در اتاق خالی انتخابش شما هستید...»  
2706