2752
2734
عنوان

امروز بینی مو عمل کردم😍😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 1626 بازدید | 65 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ان شالله شما هم عمل میکنی😘😘😘😘

😂💔

کاش سمت حرمت پنجره ای باز شود 💔😭                   آن روز در دلم حال و هوایی می‌شود ناب !🖤                     امسال هم نشد به کربلایت بیایم ولی ... عجیب دل تنگم💔😔   ولی شنیدی میگن عاشق اگه از عشقش جدا بشه میمیره؟ الان من از کربلات دورم 💔 دارم میمیرماااا 😭 ی کاری کن بیام آقا 💔😭    

بچه ها من بعد یکسال و ۵ ماه هنوز بینیم ب شددددت ورم داره،چکنم؟

«کسی رو انتخاب کنین که در اتاقی مملو از جمعیت شما را انتخاب میکند، نه کسی که‌ در اتاق خالی انتخابش شما هستید...»  
2731

ببین من ورم شدید داشتم. کلافه بودم.همش گرمم میشد با اینکه زمستون بود. بعد نصفه شبا گریه میکردم چون بینیم کیپ بود. هفته اول سخته‌ بعدش بهتر میشه

بعد اصلا فکر نکنی که خوب نشده و.. 

الان ورم داره تااا حداقل شش ماه

اصلا قضاوت نکن

دکتر صاحبی اهواز

😐😐چجوری تاپیک زدی ..من همش حص میکنم اگه عمل کنم آدم بی حوصله ای هستم اصلن بدم از همه میاد اگه درد بکشم و اینجوری تامپون تو دماغم ی عالمه چسب 😂😂😂حتمن یکی پیدا میکنم جرررر بدم از درد

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠
منم چند روز دیگه عمل دارم چطوره حالت؟ اذیت که نیستی؟ دکتر گفت چطور بخوابی و بشینی؟

ان شالله به سلامتی عملتو انجام بدی. من که اصلا نمیتونم بشینم. فقط دوتا بالش زیر سرمه طاق باز دراز کشیدم

مباركه حيف شوهرم نميذاره 

بينيم گوشته و بزررررگ

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست