2733
2734
عنوان

از کف دستام چیک چیک عرق میریزه

| مشاهده متن کامل بحث + 536 بازدید | 46 پست
وای منم اینجوریم بعد رفته بودی بیرون با دوستم ۲دقیقه دستمو گرف گف چقد دستات خیسه مشکل منم همینه  ...

خواهر شوهر من اینقدر خجالت می کشید که تو هر مراسمی بچه منو بغل می کرد که بچه بغل می کرد شلوار بچه خیس میشد ، لپ تاپ خیس همه چیز خیس، یه دستگاه شوهرم گرفته چند وقت یک بار استفاده می کنه ، دستاش خشک خشک شده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من همش دستام با صابون میشورم قبل اینکه دست بدم با دستمال خشک میکنم اصلا مرطوب کننده رو کف دستم نمیزنم 

چیزای طبع سرد میخورم 

یکممممم بهتر میشه ولی بازم همونطوری 

مثل شیشه باش هر کی شکستت ببرش ___ یـܘ ܝ‌وܝ̇‌ ܣـܩـࡅ߳ـوܝ̇ߺـو ܩیܦ̇ܝ‌وܢܚ݅ܩܢ ܢܚ݅یܝ‌ܭߊ‌ܭߊ‌ئو ܩیـܟܿܝ‌ܩ:)من عجیب نیستم من یه نسخه محدودم🤍 ߊ‌ࡅ߭ܧܥ‌‌ ࡅ߳ࡐ‌ ܥܼܥ̇‌‌ߊ‌ܢ̣ܨ ࡐ‌ߊ‌ܢܚܩܢ ܭܘ ܝ݆ߺܝ‌ࡅ߳ߺߺܙ ࡅ߳ࡐ‌ ܩࡅ࡙ܢܚ݅ܘ حࡐ‌ߊ‌ܢܚܩܢ ܢ̣ܣࡅ߳ߺߺܙ ܩࡍ߭ ܢܚ݅ܥ‌‌ܩܢ ܥ‌‌ܝ‌ܭَࡅ࡙ܝ‌ ࡅ߳ߊ‌ࡅ݅ߺࡅ࡙ܝ‌ࡅ߳ߺߺܙ ܝ‌ࡐ‌ ܧܠܢ̣ܩܢ ࡅ߭ܩࡅ࡙ܢܚ݅ܘ ܭࡅ߭ܥ‌‌ ߊ‌ࡎܠߊ ߊ‌ܝ̇‌ࡅ߳ߺߺܙ ܥ‌‌ܠܙ ࡅ࡙ܘ ܩܫ̇ܝ‌ࡐ‌ܝ‌ ܢ̣ܨ ܭܠܘ ࡅ߭ܭَߊ‌ܘ ܧܠܢ̣ܚ݅ࡍ ࡅ࡙ܘ ܥ̇‌‌ܝ‌ܘ ܢܚ݅ܥ‌‌ܘ ܢܚ݅ܥ‌‌ܘ ܩܨ ܥ‌‌ࡐ‌ࡅ߭ܨ ܩࡍ߭ ߊ‌ࡅ࡙ࡍ߭ ࡅ߭ܢ̣ࡐ‌ܥ‌‌ܩܢ ܥ‌‌ܠܙ ࡐ‌ ࡅ߳ܫ̇ࡅ࡙ࡅ࡙ܝ‌ ܝ‌ܦ̇ࡅ߳ߊ‌ܝ‌ܚ݅ࡍ ܟܿࡐ‌ܥ‌‌ܩܢ ܩࡐ‌ࡅ߭ܥ‌‌ܩܢ ࡅ߳ࡐ‌ܨ ܭߊ‌ܝ‌ܚ݅ࡍ ߊ߬ܟܿܘ ܩࡍ߭ ߊ‌ࡎܠߊ‌ً ߊ‌ࡅ࡙ࡍ߭ ܢܚ݅ܭܠܨ ࡅ߭ܢ̣ࡐ‌ܥ‌‌ܩܢ تو خودتو داری نمیدونی نداشتنت یعنی چی :)!                                                          به غم کسی اسيرم که ز من خبر ندارد 🤍 گاهی وقتا احمقانه‌ترین و دست‌نیافتنی‌ترین رویاها و ایده‌ها می‌شن نقطه پرتاب تو....
خواهر شوهر من اینقدر خجالت می کشید که تو هر مراسمی بچه منو بغل می کرد که بچه بغل می کرد شلوار بچه خی ...

عزیزم نگفتین دستگاه رو از کجا خریدن

خیلی دنبال دستگاه گشتم پیدا نکردم

میشه برای  خوشبختی و عاقبت به خیریم دعا کنین                    انشالله به خودتون برگرده
شوهرم خرید می پرسم بهت می گم ، شوهرم خودش عمل کرده اما عرق جبرانیش خیلی بالاست

ممنون عزیزم 🌹اره عمل عوارض داره

میشه برای  خوشبختی و عاقبت به خیریم دعا کنین                    انشالله به خودتون برگرده
دوستات چقد بد رفتار میکنن!بنظرم سعی کن ازشون دوری کنی البته نظر منه ها

خیلی شوخی های بدی باهم میکنیم.  ولی حرف شما هم درسته

یک عدد ول خرج  هدر کردن پول در راه  خرید لباس. عجق وجق .زلم زیمبو   پک کامل لوازم میکاپ.  نه تنها حقوق خودشو میخوره بلکه از باباش هم میگیره یک عدد خوشگل بی دلبر 

درای سول 

وقتی یه غم یه مشکل پیش میاد میشینم فکر میکنم خب الان این مسئله چقدر مهمه؟ فردا هم همین اندازه مهمه؟ سال دیگه چی؟ بعد مقیاسم رو بزرگ تر میکنم : غم من در قیاس با غم سایر مخلوقات در پهنه جغرافیایی چقدر مهمه؟ مشکل من در برابر مشکلات تاریخ خلقت چقدر بزرگه؟ و اینجوری میفهمم خوشبختم 

سعی کن با میع ظرفشویی بشوری اونطور عرق نمیکنه باعث خشکی میشه

یک عدد ول خرج  هدر کردن پول در راه  خرید لباس. عجق وجق .زلم زیمبو   پک کامل لوازم میکاپ.  نه تنها حقوق خودشو میخوره بلکه از باباش هم میگیره یک عدد خوشگل بی دلبر