2752
2734
عنوان

از کف دستام چیک چیک عرق میریزه

536 بازدید | 46 پست

کف دستاو پاهام چیک چیک عرق میریزه

خیلی سخته

گوشیم هنگ میکنه وقتی با کسی دست میدم خجالت میکشم حتما خییییلی چندششون میشه نمیدونم ازدواج کنم طرفم بااین موضوع کنار میاد یانه

لطفا راحل نگین چون هرچیزززی که گفتن از محلول و بوتاکس و خوردنی و قرص و پودر گرفته تا طب سنتی ابلمیو واب بادمجون و...... امتحان کردم جز عمل که ممکنه عوارض داشته باشه

میشه برای  خوشبختی و عاقبت به خیریم دعا کنین                    انشالله به خودتون برگرده

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

من دوستم دوران دبیرستان یادمه همینطوری بود درحدی ک کچ رو برمیداشت نمیشد بنویسه اینقدر خیس میشد

اما الان هم ازدواج کرده 

کسی که دوستت داشته باشه این چیزا واسش مهم نی 

یادمه البته بوتاکس کرد کف دستشو 

برای مدتی عرق نمیکرد

من از تو وضعم بدتره با دوستام دست میدم میگن چندشش گمشو

یک عدد ول خرج  هدر کردن پول در راه  خرید لباس. عجق وجق .زلم زیمبو   پک کامل لوازم میکاپ.  نه تنها حقوق خودشو میخوره بلکه از باباش هم میگیره یک عدد خوشگل بی دلبر 
دستگاه بخر، خواهر شوهر من دستگاه گرفت راحت شد

میشه بگین دستگاه از کجاخریدن دردبدر دنبتلش گشتم حتی تهران هم نداشت

میشه برای  خوشبختی و عاقبت به خیریم دعا کنین                    انشالله به خودتون برگرده
من دوستم دوران دبیرستان یادمه همینطوری بود درحدی ک کچ رو برمیداشت نمیشد بنویسه اینقدر خیس میشد اما ...

من بوتاکس کردم جواب نداد