2733
2734
عنوان

زنگ زد جواب ندادم

128 بازدید | 9 پست

دوستم رو میگم 

از ۱۱ اردیبهشت دیگه بهش پیام ندادم

از اون موقع ی پیامک و ۲ تماس داشتم ازش

امروزم زنگ زد جواب ندادم چون خیلی دلم شکسته ازش

۱۱ اردیبهشت حالم خوب نبود نیاز داشتم با یکی صحبت کنم یکم خالی شم صیح پیام دادمش ساعت ۱۹ عصر جوابمو دادو اف شد تا صیح روز بعد کل شب رو بیدار یودم منتظرش تا انلاین شه ولی نیومد چون براش مهم نیستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خب شاید نمیدونه حالت بده، من جواب دوستمو خیلی دیر میدم، ولی منظوری ندارم واقعا🥲

ساعت ۱۹ ک اومد سلام کرد و گفت خوبی و آف شد رفت

اگه حالم براش مهم بود خب میموند ببینه من خوبم یا ن 

ن اینکه ولکنه بره

اگر واقعا آدم خودخواهی هست و بوده همیشه ، ناراحت نباش بابت کات. ولی در کل یادبگیر از کسی توقعی نداشت ...

مغروره

تا چندماه پیش ک کسی دورش نبود التماس میگرد ک ولم نکن و اینا الان ک رفته دانشگاه ۴ تا دوست پیدا کرده محلم نمیده دیگه

اینکه موقع ناراحتی دلمون بخواد با دوستمون صحبت کنیم طبیعیه 

اما اینکه انتظار داشته باشیم طرف فوری بتونه خودشو آماده کنه که بشینه پای درد و دل ما خیلی انتظار واقع گرایانه ای نیست

آدما هر چقدر هم دوستت داشته باشن و براشون مهم باشی زندگی خودشون رو هم دارن‌. ممکنه خود فرد به دلایل مختلف اون روز خاص در دسترس نبوده باشه. یا حالا سرش شلوغ بوده‌ یا حوصله و روحیه صحبت کردن رو نداشته. و این به این معنا نیست که بهت اهمیت نمیده‌. 

به نظر من از این به بعد اگه نیاز به درد و دل داشتی با دوستات بهشون پیام بده و یه زمانی رو توی اون هفته مشخص کنید با هم که همو ببینید و در این‌باره حرف بزنید‌ (کاری که من با دوستام انجام می دم). یکباره ازش انتظار نداشته باش که همون روز و همون ساعت در دسترس باشه. مثلا بگو دلم گرفته ناراحتم این آخر هفته وقت داری بریم مثلا کافه صحبت کنیم (یا تماس بگیریم حرف بزنیم)

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!
اینکه موقع ناراحتی دلمون بخواد با دوستمون صحبت کنیم طبیعیه  اما اینکه انتظار داشته باشیم طرف ف ...

من هیج دوستی ندارم :)))

و ایشون هم رفیق مجازیم هستن چندین ساله باهمیم

دفعه اولشونم نیست ک این کارو میکنن

انگار ازم بدش میاد

حس میکنم مزاحمشم