2737
2734
عنوان

کولونوسکوپی

681 بازدید | 38 پست

خانوما تروخدا بیاید و از تجربیاتتون راجب کلونوسکوپی بگید من خیلی خیلی ترسوم ینی تا حالا حتی یه آمپولم نزدم چطوریه؟ درد داره؟؟بیهوشیش چطوریه؟

لطفا در رابطه با دعا و معرفی کردن دعانویس و جادوگر درخواست دوستی ندید نه کسیو میشناسم نه کسیم معرفی میکنم ممنون😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

مامان من یک ماه پیش رفت بیهوشش کردن میگفت هیچی متوجه نشدم

خواب امام زمانودیدم ده سال پیش تاکیدکردک یارای من چادرین اینوبروبه همه زنابگومن خودم سعادتشوندارم اماگفتم وظیموانجام داده باشم وحرف ایشونویه جای عمومی بذارم ک ببینن خانوما...........https://harfeto.timefriend.net/16484834867011 اگه راضی هستی برای سلامتی بچم یه صلوات بفرست مرسی💖

من نکردم ولی رفته بودم آندو اونجا میکردن بیهوشی نداشتن میدونیدکه از مقعد هستش ولی از قبل باید آماده باشید چند روز فقط اب میوه ویه نوع پودر گچی که دکتر داده مصرف میشه هر چه قدر روده هاتون خالی باشه راحتره

2738
مشکلت چیه که میخوای انجام بدی؟

مشکل اصلیم هموروئیده و مدتیه دل درد دارم سونوگرافی دادم مشکلی ندارم گفتن شاید از روده هات باشه

لطفا در رابطه با دعا و معرفی کردن دعانویس و جادوگر درخواست دوستی ندید نه کسیو میشناسم نه کسیم معرفی میکنم ممنون😊
سلام عزیزم.. هیچ نگرانب نداشته باش... بیهوشت میکنن هیچی نمیفهمی .. بعدش بلند میشی و تمااااام😀😀😀

امیدوارم اینجوری باشه خیلی استرس دارم😔

یه آنژیو کت میزنه بهت و سوزنو توش اصلا اصلا دررررد نداره.. فقط چشماتو ببند چون دفعه اولته واس امپول

مرسی از راهنماییت عزیزم برام دعا کنین 

من نکردم ولی رفته بودم آندو اونجا میکردن بیهوشی نداشتن میدونیدکه از مقعد هستش ولی از قبل باید آماده ...

از چند روز قبل؟؟؟؟ یا فقط از همون روز صبح🤦🏻‍♀️

ممکنه دکترم قبول نکنه بیهوش کنه فقط بی حس کنه باید چیکار کنم؟ینی بهش اصرار کنم قبول میکنه؟؟ 

از چند روز قبل؟؟؟؟ یا فقط از همون روز صبح🤦🏻‍♀️

چند روز قبله از دکترت سوال کن خانم اونجا بود میگفت ۴ روزه جیزی جز اب وپودر حل شده در اب وابمیوه چیزی نخوردم حالا دستشویی هم مشکل داشت میگفت هفته ای به زور یک بار میرم

2706