2733
2734
عنوان

کولونوسکوپی

| مشاهده متن کامل بحث + 684 بازدید | 38 پست
مشکل اصلیم هموروئیده و مدتیه دل درد دارم سونوگرافی دادم مشکلی ندارم گفتن شاید از روده هات باشه

منم شقاق و همورویید دارم ولی دل درد ندارم 

اگه یبوست نگیرم خوبه اگه بشه دوباره خونریزی میکنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هزینه چقدر میگرن ازت؟ تو بیمارستان انجام میدی؟

نه مطب دکتر هزینه هم فعلا با بی حسی گفته یک میلیون با بیهوشی نمیدونم حتما اونم تغییر میکنه باز 

لطفا در رابطه با دعا و معرفی کردن دعانویس و جادوگر درخواست دوستی ندید نه کسیو میشناسم نه کسیم معرفی میکنم ممنون😊
منم شقاق و همورویید دارم ولی دل درد ندارم  اگه یبوست نگیرم خوبه اگه بشه دوباره خونریزی میکنه

منم سابقه نداشتم تا حالا اینجوری بشم ضعف عمومی بدن دارم اصلا یک دقیقه هم نمیتونم سر پا وایسم تا راه میرم فوری میشینم انگار تو دلم خالیه چنگ میزنن عجیب شدم نمیدونم چرا اینجوری شدم بقیه اجزام مشکل نداشت سونو دادم

خیلی میترسم از کلون دختر خالم انجام داده بود همین دیروز ازش پرسیدم میگفت وحشدناک بوده درد شدید داشتم 

لطفا در رابطه با دعا و معرفی کردن دعانویس و جادوگر درخواست دوستی ندید نه کسیو میشناسم نه کسیم معرفی میکنم ممنون😊
2731
خدا شفا بده عزیزم انشاالله چیز مهمی نیست 

ممنون گلم ❤

اگه بخوای بیهوشی بگیری باید بری بیمارستان  میخوای قبلش ه یه مسکن بخور که دردت کمتر بشه

عه جدی؟ نمیدونستم فک میکردم تو همون مطب خودش انجام میده با بیهوشی بنظرتون ارزش داره بخاطر یه کلون بیهوش شم؟؟ یا با بی حسی هم میتونم تحمل کنم 

عه جدی؟ نمیدونستم فک میکردم تو همون مطب خودش انجام میده با بیهوشی بنظرتون ارزش داره بخاطر یه کلون بی ...

آره دیگه چون بیهوش میشی نمیتونن تو مطب انجام بدن 

به خاطر کرونا ریسکه بری بیمارستان اگه تحمل داری با بیحسی انجام بده 

بیهوشی اونجوری نمیکنن  بیهوشی سبک فک کنم یه ربع بیهوش میشی

مرسی عزیزم شما امشب خیلی بهم کمک کردی با راهنمایی هات خیر ببینی 

سلام عزیزم‌میشه در مورد خودم و ازدواجم و زمانش حدسی بزنی لطفا

اسمم عاطفه ۳۲ سالمه چادری هستم چادر عربی سر میکنم باحجابم . قبل از عید خاستگاریم با پسر همسایمون سر مهریه بهم خورد با این که تا روز قرار حلقه نامزدی رفتیم و اون با کسی دیگه ازدواج کرده . اگر مشخصات دیگه میخای بگم که بهتر حدس بزنی 🥲

.
سلام عزیزم‌میشه در مورد خودم و ازدواجم و زمانش حدسی بزنی لطفا اسمم عاطفه ۳۲ سالمه چادری هستم چاد ...

سلام گلم من که فالگیر و پیشگو نیستم ولی ان شاءالله همین امسال تاعید  ازدواج میکنی

2706