2733
2734
عنوان

یهو یاده دوستم افتادم که فوت کرد...

| مشاهده متن کامل بحث + 1347 بازدید | 61 پست
منم رفیقم و از دست دادم.. جدا شدیم .. منم برم گریه کنم..

الهی بمیرم واستتت خیلی بده میدونم

کاربری دست دو نفره 👒اگه زخمت رو درمان نکنی به کسایی زخم میزنی که نقشی توی زخمی کردنت نداشتن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خدانکنه..  میدونی حس میکنم سلول‌های قلبم داره تجزیه میشه^:)

احساسات منو توصیف کردی

کاربری دست دو نفره 👒اگه زخمت رو درمان نکنی به کسایی زخم میزنی که نقشی توی زخمی کردنت نداشتن
🥲 جالبه اون آدم محوه ها ولی حسی ک بهم میداد یادمه دقیق

ببین مخصوصا موقع پریودی باشه انگار غم سنگین تره

منم دوستم اردو برمیگشتیم اتوبوس بهش زد فوت کرد مامان و باباش طلاق گرفتن اسمش تینا بود

موهایمان در جوانی سفید شد گفتند "ارثی" است راست میگفتند! ما"وارثان اضطراب تاریخ بودیم" ( با افرادی که شخصیت پایین دارند همکلام نمیشم)
منم دوستم اردو برمیگشتیم اتوبوس بهش زد فوت کرد مامان و باباش طلاق گرفتن اسمش تینا بود

اسم فرشته کوچولوی من درسا بود:) 

اسم فرشته کوچولوی من درسا بود:) 

زیر نور بهشتی بخوابن

موهایمان در جوانی سفید شد گفتند "ارثی" است راست میگفتند! ما"وارثان اضطراب تاریخ بودیم" ( با افرادی که شخصیت پایین دارند همکلام نمیشم)
2706