2752
2734

روتین پوستی مخصوص پوست خشک دارم

برندشم چون خودم تو اوریفلیمم از این مارک استفاده میکنم خیلی راضیم

فقط 31 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
♥️امروز ۲۲ اردیبهشته و من جواب آزمایشم رو گرفتم و فهمیدم یه نی نی تو دلم دارم✨️💖من کی انقدر بزرگ شدم؟!🤍امروز ۹ خرداده ومن برای اولین بار صدای قلبشو شنیدم😇
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
امروز برای اولین بار رفتم شوینده و ابرسان و ضدافتاب خریدم نمیدونم کافیه  یانه خودم جوش و چ ...

کافیه اگر پوستت مشکلی نداره

فقط 31 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
♥️امروز ۲۲ اردیبهشته و من جواب آزمایشم رو گرفتم و فهمیدم یه نی نی تو دلم دارم✨️💖من کی انقدر بزرگ شدم؟!🤍امروز ۹ خرداده ومن برای اولین بار صدای قلبشو شنیدم😇

من روتین صبجگاهی شبانه و ظهر دارم

صبح که از خواب بیدار میشم به ترتیب

صورتم رو با آب گرم میشورم

ژل شست و شوی صروت میزنم

تونر

مرطوب کننده

کرم ضد آقتاب

بعدش اگه بیرون برم یا توی خونه یه میکاپ ساده

ظهر 

فقط صورتم رو میشورم با کرم ضد آقتاب

شب

شستن صورت با آب گرم

ژل شست و شوی صورت

ماسک ورقه ای(خیلی گرون نیست توی باسلام هستش دونه ای 5000 تومن انواع مدل مختلش هم هست)

تونر

مرطوب کننده

خواب😂

من فعلن هفته ای یکی دوبارصابون گوگردمیزنم بعدش کرم بازسازی میموزا  یه صابون استخودوس هم دارم گاهی بااون میشورم اوووم دورچشم میزنم ولی ازش راضی نیستم فعلیو دورچشم هالوکسیل مدیلن یباراستفادهومیکردم خوب بود منتظرم این تموم بشه اونوبگیرم گاهی کرم ضدجوش میزنم  ضدافتابم میزنم خوب ژل آلوورام خیلی کم بعضی مواقع درکل راضیم از پوستم ولی قبلن چیزای دیگه استفاده میکردم اونام خوب بود

بی شک باران زیباترین نعمت خداست*(برگشته ازتعلیقی)
روتین پوستی مخصوص پوست خشک دارم برندشم چون خودم تو اوریفلیمم از این مارک استفاده میکنم خیلی راضیم

من هم پوستم خشکه میشه روتینتون رو بگید ممنون میشم 

خدایا همین که تو هستی برای من کافیه🙃
من روتین صبجگاهی شبانه و ظهر دارم صبح که از خواب بیدار میشم به ترتیب صورتم رو با آب گرم میشورم ژل ...

هرشب ماسک میزنی😐😐

من کلی خریدم دوماهی یکبار هم به زور میزنم😂😂😢

2706