2752
2734

کیا اعتقاد دارن

شکرگزاری باعث  خوشبختی میشه

همش به من میگه اینی ک مثلا ماشین سانتافه داره

خونه بالاشهر داره درآمد بالا‌ داره بالای صد

این آدم کلی از خدا سپاسگزاری کرده کع خدا بهش داده 

بهش میگم اینقدر دیدم آدم پولدار  میگع ندارم 

ندارم 

نیست  بدبختم

همش برای  خودش توجیحه میاره اینا سیاست شونه و گرنه هر روز خداروشکر میکنن خدا بهشون میده

والا  نمیدونم من از دل آدما خبر ندارم

ماشالله 

اکثر ان چند رو دارن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
راست میگه به هرچی فکر کنی همونو جذب میکنی اگر بگی پول ندارم بی پولی جذب میکنی اگر شاکر باشی به هم ...

من خیلی فکرای منفی کردم چندوقته

همشم چند مدتیه بدبیاری دارم یعنی اگه شروع کنم به فکر کردن چیزای مثبت همه چی درس میشه؟

کسی که ناله می‌کنه زندگیش واقعا بی برکت میمونه توی هر شرایطی میشه خدا رو شاکر بود و از خدا زیاد خواست و به خدا امیدوار بود 

خدا مسیر رو واسه آدم امیدوار باز می‌کنه

کافیه توکل کنی تلاش کنی و بسپری به خدا از بدترین بحران ها آدمو می‌کشه بیرون 

نظر موافقتون چیه کامنتی که توی تاپیک پربازدید گذاشته شده لایک نکنیم؟ 😵‍💫  اگر یه جا با هم دعوا کردیم یه جا دیگه تحویلت گرفتم تعجب نکن ، من فقط داده بی اهمیت توی ذهنم نگه نمیدارم و اسم کاربری ها رو حفظ نمیکنم ،  کلا به مقوله ببین چی میگه نه اینکه کی میگه بیشتر معتقدم تا تیم بندی توی سایت  ، با تشکر 🥳

ببین بعضی ها اتفاقا برعکسه کلی فوهش میدن و بد و بیراه میگن و هر روز پول دار تر میشن

اینا درگیر سنت املا و استدراج شدن 

یعنی چی؟یعنی انقدررر غرق گناهن و بد کردن که خدا تو این دنیا هرچی بخوان بهشون میده و کاری میکنه که دیگه صداش نزنن و فکر کنن برندا اونان و به وقتش اون دنیا باید حساب پس بدن 

اگه اشتباه نکنم یه حدیث بود که می‌گفت اگه دیدی ۴۰ روز گذشت و هیچ اتفاقی که تو رو ناراحت کنه ، سختی بکشی و... برات نیوفتاد شک کن... اگه دیدی کفر خدا میگی گناه میکنی ولی خدا عذابت نمیده شک کن ...

به خودت بیا ببین لبه پرتگاهی ....

اینا همه الکیه. من دارم از بدبختی زیاد کافر میشم. هرچیزی اندازه داره چه خوشی چه غم 

) با اینکه به چیزی اعتقادنداری ولی بازم نباید بگی الکیه شاید یکی اعتقاد داشته باشه گل من🌿(

سخته واقعا شرایط امیدوارم از پسش بربیایید 

و مطمئن باش همون خدا و اهل بیتی که ازشون دوری خیلی میتونن کمکت کنن

نمیدونم چقدر صداشون کردی یا نه اما باز هم امتحان کن بلاخره در رو باز میکنن

آرشیو برنامه زندگی پس از زندگی رو ببین خیلی میتونه کمکت کنه 

منم برات دعا میکنمم