2733
2734
عنوان

خاطرات من از ناباروری تا بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 12476 بازدید | 293 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام شما پیش کدوم دکتر ای وی اف کردین  و تو کدوم بیمارستان و هزینه اش چقدر شد ممنون میشم جواب ب ...

مام دکتر کوهسار نبوی هزینه صفحه ۵ تاپیک هام تو تاپیک هزینه ivf مام نوشتم ولی برای دوسال پیش بدرد نمی خوره زنگ بزنید از قسمت صندوق هزینه امسال و بپرسین

چقدر خوشحال شدم وقتی اونجایی که بی بی چکتون مثبت شد رو خوندم و اشک ریختم🥺❤️ خدا خانواده قشنگتون رو از هر گزندی حفظ کنه ...منم همچین مراحل سختیو داشتم اما تلاش شما ستودنی بود و نتیجه خوبی هم هم گرفتید خداروشکر

فقط 10 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دعا کنید منم مامان بشم💜🥲 «« این امضا توی تاریخ۱۴۰۲/۹/۱۶ برای همیشه و به اذن خدا تغییر کرد»»ومن به لطف خدا باردار شدم😭😭😭 ... از خدای مهربونم می‌خوام دامن همه ی منتظرا رو سبز کنه 🥺🌱✨میشه برای شنیدن صدای قلب نی نی شیطونم و سالم بودنش دعا کنی ؟؟🥺💜✨ توی تاریخ ۱۰/۸صدای قلب نازشو شنیدم برای همه این لحظه رو می‌خوام 😍♥️🌿 تاریخ ۱۱/۱۲رفتم سونو آن تی یه پسمل شیطون بودو همه چیز عالی بود ♥️😍🤍
2731

@armi_say402     عزیزم بیا این تایپکو از اول بخون پر از امید و روزهای تلخ و شیرینه با پایان خوش💙💜🤍

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دعا کنید منم مامان بشم💜🥲 «« این امضا توی تاریخ۱۴۰۲/۹/۱۶ برای همیشه و به اذن خدا تغییر کرد»»ومن به لطف خدا باردار شدم😭😭😭 ... از خدای مهربونم می‌خوام دامن همه ی منتظرا رو سبز کنه 🥺🌱✨میشه برای شنیدن صدای قلب نی نی شیطونم و سالم بودنش دعا کنی ؟؟🥺💜✨ توی تاریخ ۱۰/۸صدای قلب نازشو شنیدم برای همه این لحظه رو می‌خوام 😍♥️🌿 تاریخ ۱۱/۱۲رفتم سونو آن تی یه پسمل شیطون بودو همه چیز عالی بود ♥️😍🤍
@armi_say402     عزیزم بیا این تایپکو از اول بخون پر از امید و روزهای تلخ و شیرینه با پای ...

خوشگلم مرسی که پیگیرمی خدا نینی نازت حفظ کنه برات🥺🌹

من آرزو میکنم🤲🏻آرزویی که در صفحه صفحه ی آن ، حکایت کودکی با موهای مشکی و فرفری با صورت گرد و نمکی اش است🤰🏻💙 قند روزهای تلخ من ، منتظرتم که بشی تو دلیم👣قند و نباتم داریم تمام تلاشمونو میکنیم تا زودتر بشی تو دلی مامانی🩺(1403/2/9)
چقدر خوشحال شدم وقتی اونجایی که بی بی چکتون مثبت شد رو خوندم و اشک ریختم🥺❤️ خدا خانواده قشنگتون رو ...

ممنون عزیزم لطف داری همچنین خانواده شما من فقط روزمرگی هام و نوشتم ولی در کمال ناباوری می بینم که خیلی ها خوششون اومده گفتن چیزی که از دل بیرون بیاد به دل می شینه پس همونه🥰

خوشگلم مرسی که پیگیرمی خدا نینی نازت حفظ کنه برات🥺🌹

پس دوستی به چی میگن؟؟🥲❤️ممنونم گلم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
ممنون عزیزم لطف داری همچنین خانواده شما من فقط روزمرگی هام و نوشتم ولی در کمال ناباوری می بینم که خی ...

ممنونم جونم مرسی🤍💜 کاش من این تایپک رو قبل تر می‌دیدم صدرصد امیدواریم به هزار می‌رسید اما الان  هم خداروشکر میکنم  واقعا اگه بگم جزو بهترین و آموزنده ترین تایپک های نی نی سایته اغراق نمیکنم  یه تایپک جامع خیلی کامله در مورد درمان با طب سنتی و صنعتی آدم کیف می‌کنه تلاش. شما رو میبینه سطر سطر این تایپک و کلمه به کلمه پر از امیده  برای ماهایی که درد مشترک داشتیم مفهوم داشت هر خطش هر جایی که تلاشتون نتیجه نمی‌داد من همون حس شمارو میتونستم درک کنم حس برزخ😢 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پس دوستی به چی میگن؟؟🥲❤️ممنونم گلم 

خیلی با معرفت و با محبتی🥺❤️😘

من آرزو میکنم🤲🏻آرزویی که در صفحه صفحه ی آن ، حکایت کودکی با موهای مشکی و فرفری با صورت گرد و نمکی اش است🤰🏻💙 قند روزهای تلخ من ، منتظرتم که بشی تو دلیم👣قند و نباتم داریم تمام تلاشمونو میکنیم تا زودتر بشی تو دلی مامانی🩺(1403/2/9)

ای جون دلم🥺💕خدا حفظش کنه برات عزیزم😍🎀

چقدر تو تاپیکت گریه کردم خدا چقدر بزرگه الهی شکر که تهش اینقدر قشنگ تموم شد🥺نتیجه ی ۳ سال صبر و ایمان و قوی بودنت شد این فرشته ی زیبا 😍واقعا تحسین برانگیز هستید بابت این حجم از صبر و تحمل و پیگیری های مادرانه🎀👏🏻👏🏻..

منم یکسال و نیم اقدامم..همه مدل آزمایش دادیم..همسرم نرماله فقط یکم حرکت اسپرمش کمه که اسپریژن میخوره بهتر شده خودمم تو عکس رنگی تشخیص رحم دوشاخ و سپتوم دار هست ..در حال حاضر دکترم ۴ ماه برنامه دارویی برام نوشته این ماه ،ماه اولمه🙂روز ۷ دو تاhmg_روز ۸ یکی_روز ۹ یکی  روز ۱۰ رفتم سونو گفت فولیکول غالب خوب ندارم🥲دوباره روز۱۰ یدونه hmg_روز۱۱ یدونه و امروزم روز ۱۲ می‌خوام برم سونو بازم دعام کنید که فولیکول غالب خوب داشته باشم و باردار هم بشم🥲❤️

(هر ماه روز ۱۲ دوره فولیکول داشتم یا یدونه خوب ۲۱ یا ۲۳ یا  سه تا داشتم کم ترینش ۱۷...این ماه روز ۱۲‌ دکترم نبود و به توصیه خودش روز ۱۰ رفتم که اونم خبری از فولی غالب خوب نبود🥲)

منم یکسال و نیم اقدامم..همه مدل آزمایش دادیم..همسرم نرماله فقط یکم حرکت اسپرمش کمه که اسپریژن میخوره ...

رمت و عمل نمی کنی ؟ من سپتوم کوتاه داشتم عمل کردم رحم شما دوشاخ حتما باید عمل کنی تا اگه انشالله جواب گرفتی احتمال سقط و زایمان زود رس کم بشه

منم یکسال و نیم اقدامم..همه مدل آزمایش دادیم..همسرم نرماله فقط یکم حرکت اسپرمش کمه که اسپریژن میخوره ...

قرص اووبوست پیدا کن بخور خیلی برای تخمک خوبه من دو ماه خوردم باردار شدم خداروشکر

2706