2733
2734
عنوان

خاطرات من از ناباروری تا بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 12503 بازدید | 293 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

رمت و عمل نمی کنی ؟ من سپتوم کوتاه داشتم عمل کردم رحم شما دوشاخ حتما باید عمل کنی تا اگه انشالله جوا ...

نه گلم دکترم گفت فعلا نیازی به عمل نیست چون سپتومم خیلی کمه و فعلا مانع بارداری نیست احتمال زیاد داد که علت باردار نشدنم انسداد لوله هام بوده چون هر دو بسته بود با عکس رنگی و ۷ و۸ بار تزریق باز شد 

..فعلا توکل به خدا ۶ ماه برنامه ریزی کرده برام تا انشالله همین ماه ها نتیجه بگیرم🙂

من آرزو میکنم🤲🏻آرزویی که در صفحه صفحه ی آن ، حکایت کودکی با موهای مشکی و فرفری با صورت گرد و نمکی اش است🤰🏻💙 قند روزهای تلخ من ، منتظرتم که بشی تو دلیم👣قند و نباتم داریم تمام تلاشمونو میکنیم تا زودتر بشی تو دلی مامانی🩺(1403/2/9)
 واسه فولیکولت روز ده زود صبر کن تا روز ۱۴ بزرگ می شه انشالله

آره روز ۱۲ رفتم یدونه ۹داشتم بقیه بین ۲ و ۴ بودن اما گفت تو رشدن و تا آزاد‌سازی به حد کافی میرسن باعث نگرانی نیست

شانس کن بار اول که فولیکول نداشتم هر ماه روز ۱۲ از ۱۷ کمتر نبودن

من آرزو میکنم🤲🏻آرزویی که در صفحه صفحه ی آن ، حکایت کودکی با موهای مشکی و فرفری با صورت گرد و نمکی اش است🤰🏻💙 قند روزهای تلخ من ، منتظرتم که بشی تو دلیم👣قند و نباتم داریم تمام تلاشمونو میکنیم تا زودتر بشی تو دلی مامانی🩺(1403/2/9)
2731
بعد لتروزول و اچ ام جی برای من جواب نداد برای من سینال اف و کلومیفن خوب بود

شاید ماه های بعد دوز داروم زیاد کنه اینا رو بده نمی‌دونم..اما ممنون از راهنماییتون عزیز🎀🙏🏻

نه گلم دکترم گفت فعلا نیازی به عمل نیست چون سپتومم خیلی کمه و فعلا مانع بارداری نیست احتمال زیاد داد ...

خوب پس به احتمال خیلی زیاد به زودی باردار می شی خیبی خوب شد که علتش معلوم شده 

انشالله که خیلی زود و بدون دردسر باردار بشی 

مرسی مهربون انشالله توکل به خدا 🙂🙏🏻💙

خوب پس به احتمال خیلی زیاد به زودی باردار می شی خیبی خوب شد که علتش معلوم شده 

آره حالا من کلی دست دست کردم میترسیدم از عکس رنگی ولی خوب شد که رفتم عکس گرفتم واقعا اثربخش بود خودم بعد یک هفته تاثیراشو از لحاظ حال عمومیم دیدم حالا برای بارداری هم انشالله بشه