2752
2734
عنوان

همسایه پایینی مون پدرمونو دراورده😭

| مشاهده متن کامل بحث + 935 بازدید | 48 پست

شنیده بودم همسایه بالایی اذیت کنه پایینی رو نه

ماهم یه همسایه ی بدجنس داریم میخوادراه بره پاهاشوباشدت تمام میکوبه رو پله هاراه میره یابلندبلندتوراه پله حرف میزنه ومیخنده خیلی موجوده عجیبیه این مدلیشوندیدم ولی کاریش نمیشه کردبدبختانه نمیرن برای شمااگه صاحبخونه س که هیچ اگه مستاجره باصاحبخونه ش صحبت کنیدبااذیت کردن فقط لج ولجبازی میشه اونام بدترمیکنن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

اگه با همه این حرف ها بازم کارشون و کمتر نکردند 

هیچ کاری فایده نداره

بهتر جا به جا بشید

ولی میتونید تو خونه بدوید یا پا بکوبید مخصوصا موقع هایی که میدونید خوابند یا صدای دریل تو دیوار که شما به کف باید بزنید تا صداش بیشتر بشه ولی خونه خودتون اسیب میبینه رفت و امدتون و زیاد کنید مخصوصا با اونا که بچه کوچیک دارند

از پایین چطوری صدا میاد؟ ازبالا معمولا میاد

صدای بلند تلویزیون و آهنگ. صدای تلفن حرف زدناشون. هرشب مهمون دارن صدای قهقه هاشون. صدای جیغ بچشون. خوده زنم خیلی جیغ جیغوعه

خونه مال خودشونه؟ 

اگر نیس به صاحبخونشون بگین ما هم خونه قبلیمون یه همسایه داشتیم بغلمون دقیقا صداشون میومد بعد من بچه کوچیک دارم هعی میپرسید این صدا چیه بهشونم میگفتیم گوش نمیکردن به صاحبخونشون گفتیم ساکت شدن 

وقتی قهوه میخوری، از تلخیش لذت میبری.. اما وقتی بادوم بخوری و تلخ باشه میندازیش دور... چون از بادوم انتظار تلخی نداری! بحث بحثه انتظاره🌚✨
شما هم توی خونه بدویین 😅 جدا از شوخی به خانمش اون موضوع صدای رابطه رو بگین شاید خجالت کشید 

همسایه ما اومد به من گفت صدای ناله هات توی رابطه میاد . گفتم کی رابطه داشتم ؟ گفت پریشب . در حالیکه من اون موقع اصلا پریود بودم . بعد دیدم خیلی دختر پررو و بی چاک و دهنده.  گفتم شما توی حموم بودی با شوهرت ساعت ۳ صبح . من قشنگ صداتون  رو واضح می‌شنیدم.  اما یک کلمه هم به روت نزدم . اما چون میبینم خیلی وقیحی  گفتم بهت بگم

نه برای خودشونه خونه

پس اگه میتونید بهتره بلند شین از اونجا همسایه بد مصیبته مخصوصا اگر لجباز هم باشه 🤦🏻‍♀️

وقتی قهوه میخوری، از تلخیش لذت میبری.. اما وقتی بادوم بخوری و تلخ باشه میندازیش دور... چون از بادوم انتظار تلخی نداری! بحث بحثه انتظاره🌚✨
همسایه ما اومد به من گفت صدای ناله هات توی رابطه میاد . گفتم کی رابطه داشتم ؟ گفت پریشب . در حالیکه ...

ديوارمشترك دارن ساختمانهامون تقصيرهمسايه هانيست سازنده خونتون مقصربود شكايت كشى فقط باعث ازاراذيت نتيجه اى نداره

شما بالا هستید بیشتر میتونید اذیت کنید تو خونه وقتی اونا ساکتن یعنی دارن استراحت میکنن بدوید تو خونه

یه روز از صبح برید بیرون ولی ترانه بذارید رو یه ترانه تکراری و صداشو تا اخر ببرید بالا بذارید همینجوری تو‌خونه بخونه

2706