2733
2734
عنوان

خاطرات من از ناباروری تا بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 12503 بازدید | 293 پست
خیلی دارم باخودم میجنگم که ناامیدنباشم 

نظرت راجب بچه های بهزیستی چیه منو شوهرم می گفتم درمان و انجام می دیم تلاش خودمون و می کنیم انشالله شد شد نشد بچه به فرزندی قبول می کنیم بخاطر همون زیاد نامید و ناراحت نبودیم

نظرت راجب بچه های بهزیستی چیه منو شوهرم می گفتم درمان و انجام می دیم تلاش خودمون و می کنیم انشالله ش ...

اصلانمیتونم حتی بچه یکی ازاقوام شوهرمم هست که دوساله بودمادرش فوت کرد شوهرم گفت بیاریم قبول نکردم الان۴سالشه بخاطر محبتای زیادشوهرم هرروزبه شوهرم زنگ میزنه.امتحان کردم نمیتونم ارتباط خوبی برقرارکنم حس نزدیکی ندارم بهش. هیچی تواین دنیا مثل بچه خوده آدم نیست که حتی اگه دعواش کردی بعدا عذاب وجدان نگیری.

خواهم که به خلوتکده ای ازهمه دور...من باشمو...من باشمو...من باشمو...من....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

ثمین جان خیلی تبریک میگم...خدا کوچولوی نازتو برات نگه داره ..تو باید نویسنده میشدی..چقدر ریز ب ریز و با احساس نوشتی..همه رو خوندم..همش میگفتم خدا کنه تا صفحه آخر خبر بچه دار شدنشون رو هم بخونم..

برا منم دعا کن...

عزیزم بگو چجوری باردار شدی؟ خیلی انتظار کشیدی

سه سال و سه ماه طول کشید تا باردار شدم خیلی کارا کردم در اخر رفتم دکتر طب سنتی پیش حکیم امیدی با دارو های اون و لطف خدا نتیجه گرفتم باردار شدم

سه سال و سه ماه طول کشید تا باردار شدم خیلی کارا کردم در اخر رفتم دکتر طب سنتی پیش حکیم امیدی با دار ...

اون نسخه های سنتی رو نه برای اینکه بچه دار بشم.بلکه برای اصلاح سبک زندگی میخونم گلم.

2706