2733
2739
سلام. شوهرم همیشه سره کاره یا کلاس زبان میره از اوله هفته تا آخره هفته حتی جمعه ها از تفریح کردن فقط رفتن خونه داداشاشو بلده خسته شدم، من خواهر ندارم یه داداش دارم اونم سربازه که نیستش و تمامه وقتامو با مامان بابام هستم حتی واسه خریده خونه اونم تا میرسه خونه از خستگی خوابه. کسی مثله من هست؟
مثل ساحل آرام باش تا دیگران مثل دریا بی قرارت باشند.
منم مثل شمام با این تفاوت که خودم ساعت 2 ظهر از سر کار میام و شوهرم 11 صبح تازه میره و 12 شب میاد...در طول روز نمی بینمش...شبها هم تا میاد من از خواب دارم غش میکنم... تفاوت مهم دیگم با شما اینه که تو شهرم غریبم و هیچ کسو ندارم.... جمعه ها و ایام تعطیل تازه کارش شلوغ تره...به خاطر شغلش

امروز شعر سرودم   مسامی مسامی بش بش بگید ....مسامی   صد قل هوالله بش بگید ....مسامی...هر کی نگه مسامی...  مسامی ..مسامی...مسامی....   علت نامگذاریم:من تو خونه شوهرمو مسامی صدا میکنم.... مسامی بر وزن مساوی یعنی این( = ) معنی خاصی نداره اما احساساتم فقط در قالب این کلمه ابراز میشه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اولا شاید شرایط کاریش اینطوره و مجبوره ... ولی تو هم میتونی محیط خونه رو براش جذاب کنی ... از دلتنگیهات بگی بگی دلت براش تنگ شده ... بهش بگی بدون اون برات سخته ... یا از لحظه هایی که پیش هم هستین تعریف کنی وبگی چقدر دلت میخواسته باهاش باشی باهاش حرف بزنی این حرفهای رمانتیک رو بزن حتی اگه عمیقا اینطور نیس کم کم اثر میزاره
گرنگهدارمن آن است که من میدانم شیشه را دربغل سنگ نگه میدارد
2738
2706