2733
2734

خاااهش میکنم بگید از کجا😭😭😭

آقایون تاپیکام نیاین و ریپلای و لایک نکنید اگر اشتباهی جواب آقایی رو دادم.فکر کردم خانومن خدا قبول کنه دوس دارم نوکر حضرت زهرا (س) باشم برام دعا کنید ممنون
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از سایت برو بگیر مای مدیو

توروخدا اسم سایتشو بنویس هرچی سرچ میکنم نمیاد حالم بد شد😭😭

آقایون تاپیکام نیاین و ریپلای و لایک نکنید اگر اشتباهی جواب آقایی رو دادم.فکر کردم خانومن خدا قبول کنه دوس دارم نوکر حضرت زهرا (س) باشم برام دعا کنید ممنون
2731
بزن تو گوگل کارت ازمون اموزش پرورش  بعد شماره رهگیری تو بزن کارتت میاد  دانلود کن ببر بی ...

میزنم تو گوگل ولی سایتشو نمیاره توروخدا لینک سایتشو بده یا عکس از لینک

آزمون پرورشی که تموم شد

دبیری توروخدا ادرس سایتشو بده اگه داری

دبیری توروخدا ادرس سایتشو بده اگه داری

برو کافی نت یگیر

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹
توروخدا اسم سایتشو بنویس هرچی سرچ میکنم نمیاد حالم بد شد😭😭

عزیزم زده ۲۵ام کارت میاد رو سایت 

چقدر عجله داری نصف شبی 

فردا صبح امتحان کن میاد.

بعدم باید چاپ بزنی در هرصورت باید بری کافینت ...

مگر اینکه پرینتر داشته باشی تو خونه.

استرس نداشته باش اینقد

عزیزم زده ۲۵ام کارت میاد رو سایت  چقدر عجله داری نصف شبی  فردا صبح امتحان کن میاد. بعدم ...

اره پرینتر دارم

من خیلی بیخیالم شوهرم گفت امشب کارتتو بگیر دیگه انداخت تو جونم

الان آروم شدم ممنون گلم