2733
2739
عنوان

شوهره من هیچ وقت خونه نیست خسته شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 4251 بازدید | 99 پست
ایی خدا بخدا هرچی بلاست دامن زنای ساده و با گذشت و میخوره شوهرای بقیه که تا دستشویی ام تنها نمیرن نمیتونن کاری کنن تازه من دیدم که راضی تر هم هستن زناشون و میزارن رو سرشون
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزممم، چرا زنای خوب به هیچا نمیرسن؟ چرا کسی قدر نمیدونه؟ این چه رسمیه توروزگار که هرچی بدتر باشی زندگیت بهتر میشه؟ خوب بابا یکی ذاتش پاک و مهربون و با عاطفه است نمیتونه بد باشه چرا ادما خودشون نباید قدر ادمای خوب وبدونن؟؟ چرااا
2731
من 5 ساله ازدواج کردم شرایط کار شوهرم جوری بود که همیشه با هم بودیم شغل خصوصی داشت از حدود 1 سال پیش ...

کاش مشکل آدم فقط خودش باشه، آدم خودشو یه جور سرگرم میکنه اگه یه دونه بچه داشته باشی و شوهرت از سرصبح بره تا ساعت دوازده و نیم شب اونوقته که آدم به مرز ریوونگی میرسه فقط دلم می‌خواد یه روز نهار بیاد خونه ، از در و دیوار خونمون و غرغرای بچم دیگه اعصابم داره بهم میریزه، همسایمون شوهرش صبح میره تا ساعت سه برمی‌گرده کنار هم ناهار می‌خورن می‌خوابن بعدازظهر هم میرن بیرون همیشه صدای خنده و صحبتاشون میاد ، اما از خونه ما هیچ صدایی نمیاد منم افسرده شدم همش خوابم

والا شوهر منم همش میره کار

در صورتی که پولش تو خونه ی خودمون نمیاد

داره با مادر و داداشش یه کار اینترنی میزنه همه ی هزینه ها واسه اونه

انتقاد سازنده تون رو براي خودتون نگه داريد😉فقط خانم هاي بالاي ٣٠سال استثنا هستن😅