2737
2739
مریم جان منوتومثل همیم‌ بهشت زهرادوای دردمون نیست من ازبس گریه کردم چشمام تارشده ضعیف شده بااینکه خو ...

عزیزم آخه من واقعا بدنم ضعیف شده و باید حداقل یکسال صبر کنم و مهمتر از اون اینکه باید علت مرگ بچه معلوم بشه چون اگر کبد چرب حاد در بارداری باشه خطر مرگ جنین که هیچی خطر جانی برای خودم داره..من فعلا دارم دعا میکنم علت مرگ بچم کلستاز بارداری باشه یا هر چی باشه به جز کبد چرب حاد در بارداری.. میگن به مرگ میگیرنت که به تب راضی بشی الان وضعیته منه

دل قوی دار که بنیاد بقا محکم ازوست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مریم جان من پارس بودم فامیلی خودموزدم اوردتاریخشم درست بود

پس واقعا واسه من بدون نام و نشان دفن شده.چون منم توی جستجو زدم مشخصات خودمو و بازه زمانی دفن بچمو ولی نوشت:موردی یافت نشد

2742
مالابازم میگردم برات اره قبلش مشکلات خودتوحل کن بعداقدام کن ولی من واقعانمیتونم صبرکنم دارم میسوزم م ...

انشالله خدا بهت بده.یه بنده خدایی میشناسم اهل معرفت و بسیار بسیار مومنه واقعیه..ایشون اون ذکر ها رو بهم میداد که واقعا آروم و صبور شدم وگرنه به این راحتی حالم خوب نمیشد.میگفت روزی ۱۰۰ بار صلوات برای امام زمان بفرست منتظر باش ببین آقا تو زندگیت معجزه میکنه.اینم بگم من اهل نماز و روزه و ذکر .. نبودم . ولی بعد این اتفاق نماز میخونم و خیلی توسل میکنم حتما نتیجه اش رو میبینم..

شما از طریق سایت جستوجو کزدید؟ من بیمارستان که پرسیده بودم...گفتند برو بهشت زهرا مشخصات هست با قطعه. ...

بچه شما قطعه چند هست؟

به شدت ناراحتم بچم مث بی کس و کارا دفن شده.انگار نه انگار پدر و مادر داشته.مخصوصا وقتی تلفن زدم بهشت زهرا آقایی که تو قسمت جستجوی متوفی بود گفت نوزادا دسته جمعی  خاک میشن😢پرسیدم اشکال شرعی نداره؟گفت :نه

ولی اعصابم داغون شد و حالم دوباره بد شد.من و شوهرم هر دو اون لحظه مث ترسوها نرفتیم دنبالش که بعد پاتولوژی بگیریم خودمون ببریم دفن کنیم.حالا من که داشتم از درد میمردم و روحمم داشت میسوخت حداقل همسرم باید قوی تر رفتار میکرد😭😭بچم مث بی کس و کارا دفن شده

2740
برامن ۵۹۹چه فایده بگردیم بگردیم داغ دلمون کم نمیشه من ازغصه دارم سکته میکنم روزبروزم بدترمیشم بجابهت ...

اقدامین یا باردارین و یا هم دوباره مامان شدین بیان با | تبادل نظر نی نی سایت

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2957813/مادرهایی-که-بچه-از-دست-دادین-والان-دوباره-یا-اقدامین-یا-باردارین-و-یا-هم-دوباره-مامان-شدین-بیان-با?postId=96274

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین
من نتونستم تو سایت اصلا پیدا کنم.میشه لینکشو بهم بدی؟؟؟کدوم قسمت برم؟ من زنگ زدم به یه شماره ای که ...

من توو گوگل زدم بهشت زهرا...اولین سایتو رفتم داخلش...توو سایت با قطعه و ردیف زده ولی وقتی زنگ زدم...گفت اونا که زدن توو سایت سوری هست ...نمیدونم رایت میگن یا نه

من توو گوگل زدم بهشت زهرا...اولین سایتو رفتم داخلش...توو سایت با قطعه و ردیف زده ولی وقتی زنگ زدم... ...

واسه من که حتی همون سوری هم باشه،پیدا نشد.

نه بابا دسشویی چیه دیگه!!همه رو کفن و دفن میکنن مطمئن باش

خدا کنه دفن کنن 😔😔😔

خدا جونم دوباره تلاش میکنم تا لایق یکی از فرشته های کوچولوت بشم بتونم مادر خوبی برای فرشته کوچولوی که بهم میدی بشم میدونم هواموداری و نتیجه این انتظار هام شیرین خواهد بود شکرت برای همه چیز ........از خدا میخوام دوباره بهم برگردونه  دخترم 😔😔😔بد ترین تاریخ زندگیم ۲۹/۳/۱۳۹۸ساعت ۰۰:۳۰
2706