2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
واقعا دفن میکنن یا نه من الان عذاب میکشم سر اینکه ندادن بهم بگی میگه میریزن دستشویی یکی میگه آزمایشگ ...

نه بابا دسشویی چیه دیگه!!همه رو کفن و دفن میکنن مطمئن باش

دل قوی دار که بنیاد بقا محکم ازوست
مریم جان فامیلیت پسوند پیشوندنداره اخه چون صالحی زیاد

من الان زنگ زدم قسمت جستجوی متوفی بهشت زهرا،گفتم کدوم بیمارستان زایمان کردم و دنبال قطعه بچم هستم.گفت این نوزادا رو که بیمارستان میاره همه رو دسته جمعی خاک میکنن و قطعه اش مشخص نیست😭😭از دیشب تا الان دلم داشت پر میکشید و گفتم برم بهشت زهرا حالم بهتر میشه 😭😭😭😭گفت اگر می خواستید قبر مشخص داشته باشه باید از بیمارستان تحویلش می گرفتید و خودتون کارای کفن و دفنش انجام می دادین.آخه ما دادیم قسمت پاتولوژی که شاید علت مرگ رو بفهمن که خاک بر سرشون هیچی هم نفهمیدن و گفتن همه چیز نرمال بوده😢😢😢😢😔😔😔

اره اگه داده باشی بیمارستان میبرن بیمارستان اسم وزده نوزاد فامیلی خودت وتوسایت بهشت زهرابزن حتمافامی ...

من ۴ ماهه دنبال بچم هستم..الان با این روش شما پیداش کردم...دستتون درد نکنه...💖

من الان زنگ زدم قسمت جستجوی متوفی بهشت زهرا،گفتم کدوم بیمارستان زایمان کردم و دنبال قطعه بچم هستم.گف ...

شما از طریق سایت جستوجو کزدید؟ من بیمارستان که پرسیده بودم...گفتند برو بهشت زهرا مشخصات هست با قطعه...دیگه پیگیری نکردم فکر کردم الکی میگن...الان توو سایت بود...با تاریخ دقبق

شما از طریق سایت جستوجو کزدید؟ من بیمارستان که پرسیده بودم...گفتند برو بهشت زهرا مشخصات هست با قطعه. ...

من نتونستم تو سایت اصلا پیدا کنم.میشه لینکشو بهم بدی؟؟؟کدوم قسمت برم؟

من زنگ زدم به یه شماره ای که مربوط به جستجوی متوفی هست.

تو رو خدا لینکش رو بهم بده

شما از طریق سایت جستوجو کزدید؟ من بیمارستان که پرسیده بودم...گفتند برو بهشت زهرا مشخصات هست با قطعه. ...

من الان دوباره با یه پشتیبان که تو سایت بهشت زهراست چت کردم گفت نوزادانی که توسط بیمارستان دفن میشن قطعه ۹۹ هستند ولی شماره و ردیف ندارند

مریم جان منوتومثل همیم‌ بهشت زهرادوای دردمون نیست من ازبس گریه کردم چشمام تارشده ضعیف شده بااینکه خودمم دل سوختم وهنوزدارم میسوزم ولی بت میگم جاشوسبزکن بچه مابه دنیانیومده بودازهمون دنیارفت منوتوچون ضعیفیم این حالمون یکی میگفت یه دکترزنان این اتفاق براش افتاد‌خودش گفت این اتفاق بعدچهلمشم حامله شدببین مردم چه راحتن انوقت من شب وروزم شده ارامبخش وگریه وعذاب بلندشودوباره بخواهش فکرکن همون که برگشته هرچندااین حرفاتسکین دردمنوتونیست