2752
2734

بلاگرا هر کدوم طلاق گرفتن انگار نه انگار 

سریع با یه ادم دیگه دوست شدن 

شادن 

موفق تر شدن 

همشم میگن خداروشکر 

من چرا اینجوری نیستم ؟!!!!اصلا نمیتونم بگم خداروشکر که شد درس زندگی😒

غمگین نرین لحظه زندگیم  اونجایی بود که به کسی گفتم خداحافظ که دلم میخواست تمام عمرم کنارش زندگی کنم😊.                                                                             من انقدر براي زندگيمون جنگيدم كه فرصت نشد باهات زندگي كنم …………………رويا ١٢٠سابقم (سال ٩٨)كاربريمو از دست دادم 😭

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

نمی‌دونم 

منم خودم ایمانم اونقد قوی نیست 

سریع از خدا ناراحت میشم 

احساس میکنم ایمانم ضعیفه شاید 

.دوس دارم همسرم خوب شه معجزه شه و سنگای کلیه ش از بین بره و دیگه هیچوقت سنگ نسازه...

ببین خیلیاشون از اول زندگی خوبی نداشتن ولی چون استقلال مالی نداشتن نمیتونستن جدا بشن 

نه فقط بلاگرا اکثر خانوما همینن

وقتی هم که از بلاگری به یه نون و نوایی میرسن طلاق میگیرن و راحت میشن برای همینم خداروشکر میکنن

من نمیدونم بلاگر ها چی میگن چون اصلا تو فضای مجازی نیستم

اما هر چیزی براش اصرار داشتم و نشده وقتی زمان میگذره بهش فکر میکنم متوجه میشم خدا خیلی هوامو داشته و بابتش خدام رو شکر کردم

الگو زندگیتون بلاگران؟

نه اما وقتی هر کی رو هم شرایط خودم میبینم که بعد طلاق زندگی بهتری دارن مقایسه میکنم

غمگین نرین لحظه زندگیم  اونجایی بود که به کسی گفتم خداحافظ که دلم میخواست تمام عمرم کنارش زندگی کنم😊.                                                                             من انقدر براي زندگيمون جنگيدم كه فرصت نشد باهات زندگي كنم …………………رويا ١٢٠سابقم (سال ٩٨)كاربريمو از دست دادم 😭
نمی‌دونم  منم خودم ایمانم اونقد قوی نیست  سریع از خدا ناراحت میشم  احساس میکنم ایم ...

خب دیگه تو شرایط بد چطوری بگیم شکرت که این بلا سرم اومد؟

من نمیدونم بلاگر ها چی میگن چون اصلا تو فضای مجازی نیستم اما هر چیزی براش اصرار داشتم و نشده وقتی ز ...

ولی  من هیچوقت نتونستم بابت خراب شدن زندگیم شکر کنم 

همش میگم چرا من خب نمیشد نزاری ؟نمیشد ادم خوبی میبود ؟

نه ادم بهتری گذاشت سر مسیرم نه هیچی خب من چطوری میتونم بگم این طلاق برام خوب بود؟

ولی  من هیچوقت نتونستم بابت خراب شدن زندگیم شکر کنم  همش میگم چرا من خب نمیشد نزاری ؟ن ...

بلاخره یه سری مشکلات بوده که تصمیم گرفتی جدا بشی،یه سری چیزا هم بعد یه زمانی ادم متوجه میشه

ولی  من هیچوقت نتونستم بابت خراب شدن زندگیم شکر کنم  همش میگم چرا من خب نمیشد نزاری ؟ن ...

بعدم اینکه بگی شکر خدا هیچی از مسیولیتت کم نمیکنه هر اشتباهی که کرده باشی رو نباید به خدا نسبت بدی، این حرف مال زمانیه که یه ادم همه تلاششو میکنه اما علی رغم تلاشش اون اتفاق میوفته