2733
2734
عنوان

آیلتس تهران

5308 بازدید | 26 پست
سلام دوستان کسی بوده که تو امتحان آیلتس تهران شرکت کرده باشه و از امتحانش راضی باشه؟

کیا تونستن نمره های هفت به بالا بگیرن تو هر 4 تا اسکیل؟ میشه راهنمایی کنید چطور خوندید و آیا معلم خوب می شناسین برای نمره هفت؟
A friend in need is a friend indeed
من تهران آیلتس سنجشو دادم
سالن امتحانش خوب بود یعنی کیفیت اسپیکرو ایناش بد نبود
من از بچگی کلاس زبان می رفتم ولی واسه آیلتس کلاس نرفتم خودم کتاباشو گرفتم امتحاناشو تمرین کردم
نمرمم هفت شد
Glig Graphics
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
صورتی جان تو هر 4 تا اسکیل 7 شدی؟

منم زبانم خوبه اما برای 7 گرفتن باید اسکیل بلد باشی و مدیریت زمان داشته باشی.

کسی جدیدا امتحان نداده ؟

الان امتحان 700 تومن ناقابل!!!!!!!!!!!
2740
بچه ها شوهر من سال 2009 امتحان داد 7 و نیم شد و خیل هم از کیفیتش راضی بود اما هفته پیش امتحان داد یکساعت و نیم که امتحان رو دیر شروع کردند و هی از این کلاس به اون کلاس بردن. بعد وسط هر قسمت 20 دقیقه الافی داشتن از همه بدتر اسپیکرهاش بوده که صدا رو اکو میکرده و اصلا هیچ کس متوجه نمیشده.
سحر جان چه جالب منم همون روز امتحان دادم البته شوشوت یه کمی پیاز داغشو زیاد کرده جابه جایی که داشتیم اما به این خاطر بود که کولر بعضی اتاقها کار نمیکرد داشتیم خفه می شدیم برای همین بردنمون یه طبقه دیگه که باعث شد امتحان دیرتر شروع بشه

اما وسط هر قسمت 20 دقیقه علافی نداشتیم فقط بین ریدینگ و رایتینگ که چون دیر شروع کردن بهمون یه آنتراک دادن و کیک و آبمیوه که غش نکنیم ار گشنگی از ساعت 7 صبح اونجا بودیم آخه

سیسنم صوتیش رو هم بیچاره ها صد دفعه چک کردن هر دفعه یکی می گفت صدا رو بیشتر کنید یکی می گفت بلنده کمش کنید که نهایتا رای به اکثریت شد و بلندش کردند اما اکو نداشت

امتحانش به نسبت دفعه قیل بهتر بود اما نمی دونم نتیجه چی بشه، راستی شوشوت از امتحان راضی بود؟

دوستان کس دیگه ای نبوده که امتحان داده باشه و بیاد نظرشو بگه
سارینا جون
چون شوهر من سال 2009 امتحان داده بود و از کیفیت کار خیلی راضی بود در مقایسه با امسال واقعا براش ناراحت کننده بود و معتقد بود بینهایت کم گذاشتن در مقابل پولی که گرفتن و حرفش بیحساب نیست. چک کردن کولر و کلاس باید قبل از امتحان صورت می گرفت نه اینکه وسط امتحان ه باعث بهم خوردن نظم وفکر ادم میشه. شوهر من کلا زبانش خوبه و این امتحانم خوب داده دلش می خواست بالای 8 بگیره و می تونست اما با کیفیت اسپیکر ها همون 7 و نیم رو می گیره احتمالا که همین ناراحتش کرده. توی هر امتحانی ارامش مهمترین چیزه که نبوده. در مورد اسپیکرهام باید یک استانداردی تعریف میشده که به دست بچه ها نباشه. دفعه پیش چنین اتفاقی نیفتاده بوده و همه چیز روی نظم پیش رفته. بنظرم وقتی 700 هزار تومان پول برای امتحان می دی باید توقع امکانات مطلوب رو داشته باشی وگرنه بخوایم اسمشو بذاریم پیاز داغ که نمیشه عزیزم.

تارا جون
اینترمدیت خیلی کمه. برای ایتلس نه تنها زبان بلکه مدیریت زمان و تست زنی هم باید بلد باشی. کلا چون از اسون به سخت میره هر قسمتش تو قسمت سخت اینتر مدیت جواب نمی ده.
تارا جان آره عزیزم باید یه بیس زبانی داشته باشی ولی اگه نمره خوب می خوای باید قبلش بری کلاس چون آیلتس فقط دانش زبان نیست اسکیل هست یه سری نکته هست که باید یادبگیری

برای لیسنینگ باید گوشت به لهجه های مختلف عادت کنه خوبه اخبار گوش بدی و سعی کنی هر جمله ای رو که میشنوی دو سه بار تو ذهنت بگی بعد با صدای بلند تکرارش کنی البته باید معنیش رو هم بفهمی این یکی از روشهاست

کتابهای زیادی هست که کمک کننده است مثل :insight to ieltts , ace the ielts ,....

این سایت هم خوبه می تونی خودت تمرین کنی اما مهمترین چیز تمرین هستش

http://www.ieltsbuddy.com/

من بیشتر سلف استادی خوندم برای رایتینگ معلم خصوصی گرفتم که خیلی راضی نبودم

من چون بچه کوچیک دارم اصلا فرصت تمرین ندارم اینبارم فقط دو سه روز مونده به امتحان یه چندتا تستی زدم حالا تا نتیجه چی باشه
سحر جان عزیزم اگه شوشوت انقدر زبانش قویه اصلا نگران نباش حتما نمره مورد نظرش رو میگیره امتحان خیلی سخت نبود مخصوصا لیسنینگش به نظر من به جز پارت 3 بقیه اش خیلی آسون بود

انشالله از اسکیل های دیگه نمره بالاتر میاره لیسنینگ رو جبران میکنه ولی خداییش اصلا اکو نبود

کاملا باهات موافقم نامردها 700 تومان میگیرن اما دریغ از یه آبنبات تازه به خودمونم اجازه نمیدن ببریم بالا حالا اومدیم و فشارمون افتاد چه کنیم ؟؟ شنیدم که آزاد امتحاناش منظم تره

کلا آیلتس تهران از دانشکده انفورماتیک سنجش استفاده میکنه که گویا اونروز یه امتحان دیگه ای هم بوده که مثلا اینا بی خبر بودن بعدش مارو بردن طبقه بالا که کولرهاش کار نمی کرد بعدشم به درخواست خانوما جابه جامون کردن البته قبل شروع امتحان نه وسطش یعنی امتحان به جای ساعت 9 تقریبا 10.30 شروع شد

البته بگم آقایون اصلا راضی به جابه جایی نبودن چون اکثرا با یه تی شرت اومده بودن و حال ما بیچاره ها رو که هم مانتو پوشیده بودیم هم مقنعه درک نمی کردن می گفتن این خانوما اصلا تحمل یه خورده گرما رو ندارن؟ خدایی سه ساعت امتحان تو گرما خیلی سخت بود

سارینا جون امیدوارم امتحانت خوب بشه منم خودم دارم می خونم و متاسفانه رایتینگ ضعیف هستم اما تصمیم گرفتم بعد از ماه رمضون کلاسهای سفیر رو برم و بعد امتحان بدم. نمی دونستم امتحان دانشگاه ازاد بهتره پب میرم اونجا امتحان میدم .
2706