2733
2734
عنوان

آیلتس تهران

| مشاهده متن کامل بحث + 5308 بازدید | 26 پست
سحر جان منم مشکلم رایتینگه کلا تو انشای فارسی مشکل دارم یعنی ایده ای به ذهنم نمیرسه که بسطش بدم

راستی یه سئوال شوشوت اسپیکینگش رو با کی امتحان داد؟ منظورم اینه که ممتحنش کی بود؟ راضی بود ازش؟
A friend in need is a friend indeed
سلام سارینا جون
شوهرم اسم اون خانومه رو نمی دونه فقط می گفت یه پیرزن استرالیایی بود.
نمره اش هم اومد 7 و نیم شده اینقدر خوشحال شدیم که نگو.... لیسنینگ 6و نیم شده رایتینگ و ریدینگ 7و نیم و اسپیکینگ 8 شده.

تو چند شدی؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام سحر جان مبارکککککککککککککککککک گفتم که نگران نباش

فکر کنم ممتحن شوهرت خانم کارن کاراگاه بوده که مدیر آیلتس تهرانه به نظر شوهرت خوب نمره داده یا فکر میکرد بیشتر بشه

نمره های من: L:6, R:6.5, W:6, S:7 overall:6.5

من اصلا راضی نیستم از نمره هام فکر میکردم بهتر بشم آخه اصلا سخت نبود، لیسنینگ فقط پارت 3 یه کمی سخت بود بقیه اش آسون بود البته مشکل من بیشتر تو وارد کردن جوابها تو انسرشیت هستش بیشتر غلط املایی یا مثلا یه s چیزی جا میندازم

ریدینگ رو هم مطمئن بودم 7 رو میارم اصلا سخت نبود تازه وقت هم اضافه آوردم نمیدونم چرا 6.5 شدم!!!

رایتینگ رو هیچ نظری در موردش ندارم من به همون تعداد لازم تازه بیشتر هم نوشتم اما می دونم که تو نوشتن رایتینگ باید یه جورایی ادبی بنویسی علاوه بر رعایت کردن یه سری نکات که من رعایت کردم اما ادبی ننوشتم
2731
سارینا جون شوهرم از اسپیکینگ راضی بود. ببین شوهر من توی محیط انگلیسی زبان با نیتیو اسپیکر ها 8 ساله داره کار میکنه . بهتم گفتم خیلی سر لیسنینگ ناراحته چون میگه 8 رو می تونستم بشم. می گفت اتاقشون سنگ بوده و اکو میشده. بگذریم.
معلم هم نمی شناسم من بعد از ماه رمضون می رم کلاسهای سفیر.
ما برای استرالیا 3 سال پیش اقدام کرده بودیم اما الان ویزای دانشجویی با فاند هستیم هر کشور درست و حسابی که بهمون بده.
شما چطور؟
مرسی سحر جون مرسی سارینا جون

تبریک میگم سحر جون

سارینا جونم خوب بوده اینقدر سخت نگیر چند میخوای 7 لازم داری؟؟

من قبلا سفیر تا آخرای اینترمدیت خوندم بعد نی نی دار شدم ول کردم اونجا میگفتن تا آخر اینترمدیت بخوانی بعد میتونی بری دوره آیلتس رو ببینی که حدود 6 ماه حداقل طول میکشه
سحر جان من یکسالی هست برای استرالیا اقدام کردم مدارکم اسس شده منتظر آیلتس هستم که باید هر 4 تا رو 7 بگیرم تا امتیازم برسه

تارا جان ربطی نداره به کلاس به نطر من کلاس خصوصی بگیری خیلی بهتره تو وقت و هزینه صرفه جویی می شه من خودم به اصرار وکیلم رفتم کلاس اولا که سطح بچه ها پایین بود و کلا همون چیزهایی که بلد بودم رو باهام تمرین می کردن که اگه معلم خصوصی گرفته بودم همه اون نکات رو تو زمان کمتری باهام کار میکرد خیلی هم به صرفه تر بود.
بعدشم خودت می تونی از سایتهای مختلف نکته هاشو در بیاری مثلا برای ریدینگ و تست بزنی وقتی احساس کردی آماده ای یه معلم خصوصی بگیر ایراداتو بگیره
سارینا جان ما برای آمریکا اقدام کردیم انشااا سال دیگه باید بریم

منظورت اینه برای ادامه اینترمدیت برم کلاس خصوصی بگیرم بهتر یا اینترمدیت رو بخونم برای آیلتس یا تافل خصوصی بگیرم؟؟؟
سلام خانمها یه سوال داشتم من توی writing خیلی ایراد دارم البته توی spel کلمات

کتابی هست که توی این زمینه بتونه کمکم کنه؟ممنون میشم راهنماییم کنید...
یه جایی خونده بودم که وقتی یه نفر زیادی عاشق یه نفر باشه بیشتر از این که بگه دوستت دارم میگه مواظب خودت باش!!!
مامان کیانا جان من متاسفانه کتاب خوبی نمیشناسم چون خودم هم ضعیفم تو رایتینگ حتما باید معلم بگیری اساسی باهات کار کنه

من فعلا با این سایت دارم از پایه می خونم ببینم گیر کارم کجاست بعدش معلم میگیرم

http://www.ieltsbuddy.com

سایت خیلی خوبیه امتحانش کن
http://www.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=24346

سلام دوستای عزیز میشه راهنماییم کنید برای آیلتس و فرانسه ممنون میشم
دستانش را در مقابلم مشت کرد و گفت : گل یا پوچ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
در دلم آهسته گفتم هیچ کدام فقط دستانت...........