2733
2734
عنوان

من خوشگل ترم یا کراش جدیدم؟👀🔐

| مشاهده متن کامل بحث + 1650 بازدید | 88 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
ن میگم اون چ افتخاری هم داره

همین

میگفت خییم خوشحالممم خیلییممم خوشبختم🥲😂اونوقت خوشبختی من دیدن تمام قسمت های باب اسفنجیههه

خوش باشه هرکی بدون ما خوشبحالشه(:
همین میگفت خییم خوشحالممم خیلییممم خوشبختم🥲😂اونوقت خوشبختی من دیدن تمام قسمت های باب اسفنجیههه

تا خوشبختی چی باشه! 

چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد💠 من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
اتفاقا اسی سرتره

قبول دارم این عکسم ی جوریه ولی من خیلی ساده میپوشم و میگردم(البته فقط توی شهر خودمون(

و نکتهه مهمیی ک خیلیی ب چشمم اومدهه

پیج شخصیش فقط سه تا دخترو فالو داره ک یکیش منم

یکیشمم خیلی دافههه  ب شدتتت متناقضض

یکیشمم ازش بزرگترههه

با پیج کاریشم فقط 5 تارو فالو داره

#امضام.خونده.شه حال بحران زده ام،معجزه میخواهد و بس..🥺 اون پایین درمورد خودم گفتم:)زنده‌ام؛ هرچه زدی تیغ به شریان نرسید! به نظر همدیگه احترام بزاریم قرار نیست چون هم نظر نیستیم دشمن هم باشیم که🤌🏼🚶🏻‍♀️ میشه منو مهمون یه صلوات کنید؟😍💋 دانشجوی ترم چهار علوم ورزشی هسدم میشه دعا کنید امسال دولتی قبول بشمم؟ من توی خانواده فرا سختگیر زندگی میکنم و از طبیعی ترین حق و حقوقم محروم شدم تنها دلیل اصرار کردنم برای دولتی رفتن اینه که بتونم از همه لحاظ مستقل بشمم و به تمام محرومیت های ناحقمم برسممم یه دل میگه ازدواج کنم و یه دل میگههه حیفه زندگی مجردی خوبی و تجربه نکنممم برای اینکه زندگیم به روال عادی برگرده میشه دعا کنی؟شاید خدا دعای توی دلپاک رو شنید و مستجاب کردد؟
 قبول دارم این عکسم ی جوریه ولی من خیلی ساده میپوشم و میگردم(البته فقط توی شهر خودمون( و نکت ...

کراااششتووو بدهههههههه اسییی

چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد💠 من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
2706