2752
2734

نشدم 

یعنی تا حالا خواستگار هم راه ندادیم 

هم بخاطر شرایط هم بخاطر درس 

21 سالمه ، گاهی دلم هوس می‌کنه 🥺

می‌دونم ازدواج هم سخته ولی مجردی هم از بعضی لحاظ سخته 

برای ظهور امام زمان(عج)صلوات بفرستید ، اگر فرستادین قلب سبز برام بفرستید تا دلشاد بشم💚تو تاپیک های صلوات تگم کنید حتی باشه یه دونه صلوات می‌فرستم براتون 💚 التماس دعا 💚امیدوارم همتون به حاجتاتون برسید 💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هر چقدرم مجردی سخت باشه ب سختی متاهلی نمیارزه بشین سر جات برات خیلی زوده

😅😅😅چشم 

تا کی زوده

برای ظهور امام زمان(عج)صلوات بفرستید ، اگر فرستادین قلب سبز برام بفرستید تا دلشاد بشم💚تو تاپیک های صلوات تگم کنید حتی باشه یه دونه صلوات می‌فرستم براتون 💚 التماس دعا 💚امیدوارم همتون به حاجتاتون برسید 💚
2731
ازدواج کنی تو این سن میشی کلفت بی ارزش یه خونه،برو درست رو بخون کارت رو شروع کن قشنگ بعد به ازدواج ف ...

کار میکنم یکسال و خورده ای 

درسمم اگر خدا بخواد یه ترم مونده 

😅😅😅چشم  تا کی زوده

ببین دارم بهت خواهرانه میگم منی ک شوهرم عالیه واقعا اما مجردی کجا متاهلی کجا وای بچه داری ک گندترین قسمتشه ..بهترین خانواده همسرم باشن باز درگیری خودش رو داره واقعا ازدواج کنی ب حرفم میرسی الان انقدر دلم برای مجردیم تنگ میشه ک حد نداره الان حتی طلاقم بگیرم جایگاه سابقم دیگه تو خانواده نیست  کلا

منم ترجیه میدم زود ازدواج کنم

دلیلتون چیه چندسالتونه

ببین دارم بهت خواهرانه میگم منی ک شوهرم عالیه واقعا اما مجردی کجا متاهلی کجا وای بچه داری ک گندترین ...

عزیزم حرفات درسته خب قبول دارم ، ولی بچه نعمته ناشکری نکن 

ازدواج هم بعضی میگن خوبه ولی قبول دارم مسیولیت بالایی داره ، و حرف آخرم قبول دارم 

کجا کار میکنی

شرکت ، کار کارمندی 

منم ترجیح میدم زودی ازدواج کنم و تا الان سه مورد اومده سه تا رو جواب کردیم 19 سالمه

هر کی لایکم کنه ایشالا پنج قلو حامله شه.... پنج تا پسر سیبیل کلفت اسماشونم باشه گرگعلی ناصر یعقوب ابراهیم غلام رضا همیشه واست قیافه بگیرین🤍
2706