2752
2734
عنوان

عشق

265 بازدید | 60 پست

خانوما و آقایون لطفا بخونید نظرتون رو بگید خیلی مهمه

من با یه آقا همکلاسی ارتباط داشتم هیچکی هم خبر نداشت ارتباط رل نه،چون هیچ حرف عاشقه ای زده نشد ولی کامل از هم خبر داشتیم من دوستش داشتم و بخاطر همین رفتم تو ارتباط و بیشتر از یکسال طول کشید 

تا زمانی که ایشون مرخصی دانشگاه نگرفتن ازش خبر داشتم مرخصی که گرفت غیبش زد بدون هیچ حرفی یا خداحافظی جوری که اول نبوده

بعد از چند ماه گفته بود به گوش من برسونن که ازدواج کرده 

واقعا به سختی کنار اومدم درسته عاشقانه نبود اما رفتاراش و رفتارام مشخص بود خودم بارها غیر مستقیم اشاره کردم 

اما الان گفته ازدواج کرده هنور هنوز خبر ازدواجش رو باور نکردم شهر ما هم یه شهر کوچیکه 

نمیدونم راست گفته یا نه اما من هنوز منتظرشم لطفا نظرتون رو راجب این آقا بگید رفتارش چه دلیلی داره

الان من یه خواستگار دارم واقعا نمیدونم به چه بهونه ای رد کنم 

در صورتی که هنوز با خودم کنار نیومدم میدونم که دارم آینده ام رو خراب می‌کنم

ولی رفتاراش اصلا کل کائنات خبر میدادن که ما باهم ازدواح میکنیم ولی یه دفعه خبرش ازدواجش رو برام آوردن میترسم به خواستگارم جواب مثبت بدم بعد بگن نه دروغ بوده تا آخر عمر نابود میشم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
الان من یه خواستگار دارم واقعا نمیدونم به چه بهونه ای رد کنم  در صورتی که هنوز با خودم کنار نی ...

وقتی با این قضیه کنار نیومدی خواستگارت رو رد کن

اگر واقعا مناسبت بود، اون آقا رو فراموش میکردی

آینده خودت رو برای کسی که تو رد نمیخواد خراب نکن

اون شخصم به احتمال خیلی زیاد ازدواج نکرده فقط داره بهانه جور میکنه شما رو دست به سر کنه

شما هم ببينيد خواستگار خوبی هست؟ اگر بله چرا ردش کنی؟ 

وقتی گفته ازدواج کردم چ ازدواج کرده باشه چ نکرده باش فرقی نمیکنه دلش با شما نیست اسی 

میترسم واقعا 

قبلا یه مشکلی داشت برای من مهم نبود ولی خودش زیاد اذیت شد سر همون گفت تا ۳ سال دیگه ازدواح نمیکنم یه دفعه خبر ازدواجش رو اوردن

الان من یه خواستگار دارم واقعا نمیدونم به چه بهونه ای رد کنم  در صورتی که هنوز با خودم کنار نی ...

خودت پاش نسوزون اون تو رو نمیخواد بخوای نخوای فرصت ها ازدواجت ونسوزون اون اصلا دیگه براش مهم نیستی تو چرا خودتو به خاطرت نابود میکنی؟ 

آینده خودت رو برای کسی که تو رد نمیخواد خراب نکن اون شخصم به احتمال خیلی زیاد ازدواج نکرده فقط داره ...

اره خواستگار خوبیه ولی دلت نباشه هیچ کاری نمیشه کرد

من بعضی روزها با اینکه گفته ازدواج کرده ناخودآگاه به محل کارش کشیده میشدم بدون اینکه حتی خودم بخوام دیگه فکر کن دلم چجوریه

خودتو درگیرش نکن عزیزم مطمئنا موقعیت‌ای بهتری برات پیش میاد فراموشش کن 

خودبه خود درگیرم به حدی دلم تنگ میشه براش

چجوری ازدواج کنم آخه 

از طرفی تا کی موقعیت هام رو از دست بدم

2706