2737
2739
عنوان

چجوری دخترمووابسته خودم کنم؟

305 بازدید | 30 پست

دخترم اگه منوپدرش خونه باشیم بیشترپدرشوانتخاب میکنه واسه بازی غذاهرچی.

مراازچشم هاانداخت خوبی های بی حدم که دل رامیزند چیزی که بی اندازه شیرین است.........
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
یه پسر دنیا بیار مطمئنن مامانی میشه. 😁😁😁😁

اره درسته استراحت میکنم ولی خب دلم میخوادتوی یه جمع هستیم اول بیادبغل من باباباش خیلی قشنگ ارتباط داره 

مراازچشم هاانداخت خوبی های بی حدم که دل رامیزند چیزی که بی اندازه شیرین است.........
2738
از خداتم باشه نفس بکش مطمین باش اخرش همه بچه ها مامانی میشن

واقعا؟اخه همش میگم نکنه منوزیاددوس نداره

خب دخترا کلا بابای هستن مخصوصا تا یه سنی عاشق پدر میشن 

مثلاتوبغل من شیشه شیراینازیادنمیخوره ولی توبغل باباتااخرشیرشومیخوره

زياد مهم نيست ما بچه بوديم خواهرم تمام مدت بغل بابام بود من بغل مامان بودم الان كه بزرگ شديم برعكس شده من بيشتر بابايي شدم اون ماماني شده

One day you'll leave this world behind..So live a life you will remember

راحتی بخدا من اشکم درومده دخترم فقط میچسبه بهم بعضی وقتا دستم درد میگیره اینقدر بغلش میکنم یا شبا که گریه میکنه من باید بیدار شم آرومش کنم بغل شوهرم آروم نمیشه بچه ی وابسته داشتن خیلی سخته 

راحتی بخدا من اشکم درومده دخترم فقط میچسبه بهم بعضی وقتا دستم درد میگیره اینقدر بغلش میکنم یا شبا که ...

اه اره شوهرمم بنده خداخیلی کمک میکنه نگه میداره.

دختر منم ۱۰ماه و نیمشه.یه وقت میبینی میره بغل جاریم بغل من نمیاد😂😂😂😂کلا بچه ها تو این سن دوس دارن با دیگران ارتباط برقرار کنن ولی بازم ملکه قلبشون مامانشونه نگران نباش

یسوال دیگه خانوماشمااگه عمه بچه بیادبگه بچه روبدین امشب ببرم خونم پیشم بخوابه میدین ببره

2706