2733
2734
عنوان

متاهلا ،نصیحت کنید مجردا رو

261 بازدید | 34 پست

توصیه ،راهنمایی،تجربه هاتون و به اشتراک بزارید باهامون 

ما مجردا چه ملاک و معیارهایی رو در نظر بگیریم برا ازدواج ؟

خودتون مثلا زمان مجردی چه ملاکی داشتید که بعد ازدواج دیدتون عوض شد و دیدید اونقد مهم نبوده یا درست نبوده؟

چقد مهمه طرف به دلمون بشینه و تمایل باشه؟

تحصیلات،کلاس ،جزئیات رفتاری اینا چقد مهمه؟

فقط انسانیت ‌

اونم مونده به شانس 

‌نمیشه شناخت

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

حتما حتما حداقل ۶ ماه معاشرت کنید

سعی کنید احساساتتون بر عقل چیره نشه

و نوع رفتار پدرش با مادرش رو هم زیر نظر یگیرید

دیبی جان من پگاهم اگر با کاربری دیگه ای هستی بهم پیام بده دلم برات خیلی تنگ شده❤
خانواده خیلی خیلی مهمه باید از نظر فرهنگ به هم نزدیک باشن به شدت تاثیر گذاره عشق و علاقه رو می تو ...

چقدر عالی گفتی

چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد💠 من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک

مغرور بودن قبل از ازدواج خیلی مهمه،اگه راحت و ارزون خودت رو به طرف بدی راحت هم ولت میونه، ولی اگه مغرور باشی برای بدست آوردن هر کاری میکنه ،اون وقت قدرتو میدونه چون جنس ارزون رو  راحت میندازه دور 

ن خیلی به شانس نیست  با معاشرت طرفتو میشناسی

کی گفته ؟ خیلیا بعد ۵ یا ۶ سال زندگی  زیر یه سقف همو میشناسن . با معاشرت اصلا نمیشه شناخت . 

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره .