2733
2739
عنوان

درود ودل

| مشاهده متن کامل بحث + 15733 بازدید | 190 پست

مشکل مالی داشته مشکل محبتم داشته که شوهرت باهاش چتم میکنه؟هر طور شده شبا تنهاش نزار .چون معلومه از رو تنهایی و سرگرمی رفته پی این کار

👈زمان زیادی گذشت که... فهمیدم بى تفاوتى بزرگ ترین انتقامه... دلخوری و ناراحتى از میزان اهمیته...! هرکی زبونش نرمه دلش گرم نیست... هرکی اخلاقش تنده، جنسش سخت نیست... و جنگ کردن با خیلیا اشتباهه محضه!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

تو دیوار مگه میشه آشنا شد؟

👈زمان زیادی گذشت که... فهمیدم بى تفاوتى بزرگ ترین انتقامه... دلخوری و ناراحتى از میزان اهمیته...! هرکی زبونش نرمه دلش گرم نیست... هرکی اخلاقش تنده، جنسش سخت نیست... و جنگ کردن با خیلیا اشتباهه محضه!
2728

بچت یک سال بیشترشه.بد خوابه بچت؟اگه خوب میخوابه جاشو جدا کن خودت پیش شوهرت بخواب

2740
بچت یک سال بیشترشه.بد خوابه بچت؟اگه خوب میخوابه جاشو جدا کن خودت پیش شوهرت بخواب

دوساله و نیمه دو شب اتاقشو جدا کردم پیش همسرم خوابیدم پا شد شدید گریه کرد همسرم گفت شبها پیشش بخواب

اره میشه

واقعا کنجکاو شدم چطور میشع؟مگه دیوار اون نیست که وسیله میزارن میفروشن

توباید خواسته هاتو زیاد کنی نذار یه تومن تو جیبش بمونه تا هوس خیر بودن به سرش بزنه جوری خرج کن که هم ...

اخه ما خیلی وام داریم خرج ماهانمونم کم میاریم ولی از خرج و خورد وخوراک کم نمیزاره برامون

واقعا کنجکاو شدم چطور میشع؟مگه دیوار اون نیست که وسیله میزارن میفروشن

چرا همونه،ولی توش شماره و ایناهام میذارن دیگه. که طرف زنگ بزنه بره بخره اون وسیله رو.حتما زنگ زده یا رفته که چیزی بخره آشنا شدن

خدایا دوتا کوچولوهامو به خودت سپردم.........
2706