2733
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

من ناخواسته بود

خودم و شوهرم هزار بار فکر کردیم چطوری آخه ممکنه

خانواده همسرم خوشحال

خانواده من میگفتن خودت می‌دونی میخوای نگه دار میخوای بنداز

همسرم نذاشت گفت دنیا بیاریم

خدایا از اینکه پسر کوچولو بهم دادی شکر
بچه دوم بو. . تو فکر بچه دار شدن بودم ولی قطعی تصمیم نگرفته بودم . هنوز که هنوزه به کسی نگفتم دختر ق ...

من باشوهرم اختلاف زیاد داشتم حتی خیانتم کرد ولی الان پریودم عقب افتاده میترسم ازبارداری ومخصوصا ری اکشن خانواده ها ۲تاپسر دارم مادرم گفته دیگه ازهمچین مردی بچه نیار ولی شوهرم هنوز هیچی معلوم نیست روابراست میگه کاش دختر بشه ولی من بچه نمیخوام😔آی یودی هم دارم

2740

فرزند سومم بود تا دوهفته گریه میکردم ،ولی الان شیرین ترین فرزندم هست ،واز لحظه لحظه ،زندگیش لذت بردم ومیبرم ،روزی هزاران بار خدا رو شکر میکنم برای داشتنش ..

خانواده ها عکس العمل خاصی نداشتن،بااینکه مادر شوهرم کلا حوصله بچه نداره وموافق بچه دار شدن نیست  ،ولی بعد این خیلی مشوق بودن برای بچه چهارم که دیگه قسمت نشد ‌.

این اواخر سردرد زیاد داشتم نوافن زیاد خوردم یعنی میتونه از اونا باشه

آره چون آیو دی بر اساس التهاب کار میکنه داروهای ضد التهاب اثرش رو کم یا خنثی میکنه وقتی  استفاده میشه باید بیشتر مراقبت کرد بارداری رخ نده . 

بله من هستم همین بچم که الان توی شکممع

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
‎‌‎ ‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌˖ֶ🖤🖤🖤‎‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌˖ֶ‎‌‌‌‌‎‌‌
2706