2737
2734

تفریح های جوونا سر حالم نمیکنه 

برای تفریحاشون حس میکنم خیلی پیر شدم  و عنقم 

ولی پارک رفتن وبازی های بچگونه دوست دارم

کافه رفتن دوست ندارم تفریح های جوون های امروزی رو دوست ندارم  موزیک های رپ دوست ندارم  هوا خوب بود بارون نم نم میومد  

رفتیم بیرون من اونا رو ول کردم رفتن سرسره بازی اونا هم مجبور شدن بیان وایسن 😐 بعدم رفتم تاب بازی داداش کوچیکم مجبور شد بیاد حلم بده 

من هنوز سی سالمم نشده

بعدشم باهاشون مسابقه دو گذاشتم 

اون دوتا هم به خاطر افسردگی و روحیه من امروز سعی کردن باهام راه بیان 

ولی احساس کردم بهشون خوش نگذشت فقط سعی میکردن من سر حال بیام 

همین که من گفتم کلاس زبان دارم برمیگردم خونه سریع جفشتون گفتن باشه تو برو خونه درس بخون ما دور میزنیم بعدمیریم خونت 

حس بدی گرفتم احساس کردم کسل و حوصله سر برم 

اما طبق تاپیک قبلم و توصیه بچه ها من فقط تلاش کردم کار هایی که بهم حس خوب میده رو انجام بدم تا از افسردگی رها شم 

بازیچه تقدیرم ، فرسوده ایام 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

چرا افسرده بودین ؟ علتش چیه؟

به عینکی ها احترام بزارین اونا واسه دیدن شما خرج میکنن🤗👓                                                       تو تایپک های مربوط به عینک تگم کنید🥲😃

منم کارایی که دخترای سن و سالم میکنن برام تعجب آوره گاها فک میکنم از دختر بودن فقط اسمشو دارم 

به عینکی ها احترام بزارین اونا واسه دیدن شما خرج میکنن🤗👓                                                       تو تایپک های مربوط به عینک تگم کنید🥲😃
من احساس میکنم با این نسل جور نیستم  کلا با هیچکس نمیتونم کنار بیام

بیشترمون اینجوریم از ادما فراری شدیم منم اینجوریم مثلا خیلی دلم میخواد برم بیرون بگردم و اینا ولی وقتی میرم هم دلم میخواد برگردم خونم تو سکوت بشینم به نظرم تو یکی و پیدا کن که بتونی باهاش دوست بشی بتونی مشکلاتت رو بهش بگی خیلی کمک میکنه

2740
نمیدونم

فکرتون رو رها کنین اصلا به اینکه افسرده بودین فکر نکنین بد تر میشه

بیشترمون اینجوریم از ادما فراری شدیم منم اینجوریم مثلا خیلی دلم میخواد برم بیرون بگردم و اینا ولی وق ...

من حتی نمیفهمم چمه 

مثلا الان تاپیک زدم اما مغزم اجازه نمیده توضیح بدم 

بازیچه تقدیرم ، فرسوده ایام