2752
2734
عنوان

خودم گوشم رو سوراخ کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 548 بازدید | 30 پست
چه شجاعتی👏🏻 چجوری درد نداشت؟ با چی بی حسش کردی؟ 

هیچی فکر میکردم خیلی درد داره ولی انگاری دست میزنی به جوش صورت خودش بی حس

مثل نقطه ویرگولم ، خواستار به پایان محکوم به ادامه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

درد نداشت من چند کاه میخوام برم با دستگاه بکنم دلش ندارم

با دستگاه ذره ای درد نداره

باز میشه غرق شد با اینکه آبی نیست تو رنگ چشم تو پوستت سبزه مثل گل موهات سیاهی شب مست شرابی لبات فقط سیگار میکشم رو این بوم نقاشی:)

منم چندسال پیش خوردم گوشمو سوراخ کردم سوراخ دوم گوشم بود و تا چند روز درد داشتم و اذیت شدم براسوراخ سوم گفتم برم بادستگاه دکتر برام سوراخ کنه رفتم و دیدم هیچ فرقی با سوراخ کردن خودم نداشت 

فقط مرتب پماد بزن تا عفونت نکنه

«رَبِّ لا تَذَرْنِی فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثِینَ» خدایا من از تو معجزه ای میخواهم،معجزه ای بزرگ،معجزه ای در حدخدا بودنت،تو خود بهتر میدانی،معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند🙏☺️
2731
فعلا نخ بنداز داخل گوشت و هرروز چندبار پماد تتراسایکیلین بزن و نخ رو بچرخون تا خوب بشه یکی دوهفته ک ...

گوشواره هارو انداختم حلقه ای درد داره نمیتونم در بیارم چیکار کنم

منم چندسال پیش خوردم گوشمو سوراخ کردم سوراخ دوم گوشم بود و تا چند روز درد داشتم و اذیت شدم براسوراخ ...

اره من پرسیدم گفت ۳۵۰ بده بعد میترسمم یکی برام‌امپول بزنه یا گوشم رو سوراخ کنه خودم هستم انگاری بیشتر دلم به حال خودم میسوزه جرعتش رو دارم خودم گوشم رو سوراخ کنم دیگه سوراخ کردم امروز میرم پماد میگیرم

آره شنیدم زودتر زخمش خوب میشه ولی خب ایشون پماد نزده ممکنه عفونت کنه و دردش براهمین باشه... میگن این ...

گوش دختر من هی عفونت میکرد گوشواره اش رو انداختیم خوب شد کلا خصلت طلا همینه گلبول های سفید رو زیاد میکنه

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
گوشواره هارو انداختم حلقه ای درد داره نمیتونم در بیارم چیکار کنم

الان یکی از کابرا گفت طلا بهتر از نخ هس

راست میگه طلاباعث میشه زخمش هم زودتر خوب بشه ولی خب باید پماد بزنی که عفونت نکنه.. احتمالا دردش بخاطر همینه

اگه گوشواره تو گوشت میچرخه باهمین پماد بزن  و هربار تو گوشت بچرخونش

خدا،،، تورو خدا🙂
2706