2733
2734
عنوان

دلم خیلی گرفته

133 بازدید | 14 پست

شوهرم ده روزه تو خونس .. بیکارشده ..

یا کار نیست یا اگرم هست اون عقیدش براینه که باید کارو دوست داشته باشه تا بره ..   

حاملم ..

توخونه سر چیزای الکی بحثمون میشه 

خیلی ناراحتم و کلافه  

ای هیچ برای هیچ برهیچ مپیچ

چقدر از این مردهای تن پرور بدم میاد مرد اگه مرد با جربزه ای باشه بیکار نمیشینه تو خونه اونم با این شرایط اقتصادی،😕

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻

واقعا مردا یه روزم خونه نباشن 

نمیدونم چرا انقدر تو مخ میرن 

سعی کن اصلا وارد بحث نشی باهاش 

انشالله سریع یه کار خوب پیدا کنه

منطق هایی که هیچ منطقی پشت آنها نیست...                   اسکاچ سایت هستم❤
2731
اینم شانس منه ستاره سوخته س    

🤦

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
واقعا مردا یه روزم خونه نباشن  نمیدونم چرا انقدر تو مخ میرن  سعی کن اصلا وارد بحث نشی با ...

سر اینکه من داشتم یه کلیپ میدیدم و اون قبول نداشت سه چهار ساعت چنان اعصابمو خرد کرد .. گفتم خب تو نبین .. مجبور بودی گوش کنی وقتی سرت تو یه چیز دیگس فضول

سر اینکه من داشتم یه کلیپ میدیدم و اون قبول نداشت سه چهار ساعت چنان اعصابمو خرد کرد .. گفتم خب تو نب ...

اره دقیقا خیلی فضول میشن میمونن خونه به همه چی کار دارن 

مرسی که درک میکنی    

الهی عزیز دلم غصه نخور 🥲🥲 گفتم که بدونی همشون همینن مخصوص مرد خونه شما نیست 

فقط باید مدارا کنی بخاطر اعصاب خودت هر چی گفت بحث نکن سریع برو سرتو با یه کاری گرم کن 

الهی عزیز دلم غصه نخور 🥲🥲 گفتم که بدونی همشون همینن مخصوص مرد خونه شما نیست  فقط باید مدارا ...

والا من دو کلام گفتمو تموم کردم اون هی میرفت و میومد ول نمیکرد .. میبینی 

همه توحاملگی شاد وخوشحالن 

مرداشون ازصبح تا شب سرکار 

من حسرت کوچیکترین چیزی که واسه همه عادیه به دلمه .. همون کار رفتنشو میگم  

2706