2737
2734
عنوان

دختر ۱۰ سالم😭😭......کمک

464 بازدید | 32 پست

دخترم ۱۰ سالشه... یک مدت هست سمت چپ قفسه ی سینه شو نشون میده میگه درد میکنه...گاه و بیگاه...بعضی روزا میگه بعضی روزا نمیگه....بردم دکتر نوار قلب گرفت گفت نوارش خوبه ولی محض اطمینان ببر اکو...مشهد کجا اکو ببرمش؟ یعنی چشه؟ از قلبشه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از خود سینش نیست؟شاید درحال رشده درد میگیره

ببرید دکتر قلب معاینه کنه

(ایراندخت)                                                                                                                                                        بلندی آسمان جآیگاه من است...                                                                                                            متولد 366امین روز سال                                                                                                                                  ای کاش انقدر آب داشتم تا جهنم را خاموش میکردم و آنقدر آتش داشتم تا بهشت را میسوزاندم که مردم خدا را برای خودش بپرستند نه بهشت و جهنم. 
2731
2740
پسر منم ۸ سالشه گاهی میگه نوار گرفتم سالم بود اما اکو نبردم

انشالا که هیچی نیست. ولی کلا مشکلات قلبی فقط با اکو مشخص میشه. به نوار نمیشه اکتفا کرد

آرامش داشتن کنار یه نفر، از عاشقِ اون یه نفر بودن مهمتره♥️

بچه من مشکل قلبی داره و تو این فضا بودم.

وقتی نوار خوبه احتمال زیاد مشکلی نیست. اگر مشکل داشت تا الان دکتر عمومی که رفته بودی طی معاینه با گوشی علایم اولیه رو تشخیص میداد. پس به احتمال زیاد تمارض می‌کنه. تو این سن شایعه. به خصوص اگر زیاد دعوا و بی توجهی میکنید. دورش شلوغ نیست و تنهاست.

ولی این به معنی عدم پیگیری نیست. یه سر ببرش که کامل خیالت راحت بشه. 

تو خونواده سابقه بیماری قلبی ندارین من از سن ۹ .۱۰ همیشه حس درد یاسنگینی داشتم یکی میگفت سینه درمیاره یکی میگفت معدشه یکی میگف گرفتگی اخرش اینقد اینور اونور فهمیدم پرولابس دریچه میترال دارم ارثی پدرمم اینطوربودن

لایک نکنید لطفا🦭

دختر منم دوساله همینجوری تپش قلب شدید داره ده تا دکتر قلب بردم و انواع تست ها. آخرین دکتر متخصص قلب کودکان گفت موزو کاکوعو نده و پودر پیدولاکس داد با اب قاطی کنم بهش بدم . ببین دخترت نفخ یا معده درد یا رفلاکس نداره. 

2706