2733
2739
عنوان

دخترا هرکس تنبلی تخمدانش درمان شده بیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 1157 بازدید | 88 پست
شوهرم واریکوسل داشت عمل کرد دوبار با کلی دارو و شیده خرنوب و معجون الان خول خوب شده فقط من تخمک نداد ...

یکی از دوستای مادرشوهرم کلا پریود نمیشده، هر از چند گاهی یه آمپول میزده که تخمک آزاد کنه،همون تخمک تبدیل به بچه میشده،الانم سه تا بچه داره! میخوام بگم اگر خدا بخواد، همه چی حله!

دوست دختر خالم، سرطان رحم گرفت،یکی از تخمدانهارو برداشتن،اون یکی هم اوضاع خوبی نداشت، و خب الان دو تا بچه داره🙂بدون دارو

مرگ بر اسرائیل تا قیامت✊ جانم فدای ایرانم❤❤❤ از هرکی که از ایران بدش بیاد بدمممم میاد هیچ احترامی هم برای خودشو عقیدش قائل نیستم،حتی انقدر🤏 طرفدارای اسرائیل رو هم که کلا آدم حساب نمیکنم،چون همشونو این شکلی می بینم👈🐷🐭 تازه خیلی هم اوسکولن،هنوز یادم نمیره یکیشون بحثِ مفید بودنه نمک صورتی رو رسوند به اسرائیل😑فقط از اینا برمیاد که از نمک صورتی برسن به اسرائیل! من فقط از پشکل گوسفندو پِهِنِ گاو میتونم به اسرائیل برسم😌 به امید نابودیه خودشو طرفداراش
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه چیزی بگم؟ یا مشکل پزشکیه یا نیست!‌اگر‌ پزشکی باشه همون اول معلوم میشه و حلش میکنن،ولی اگر‌همون ا ...

من خیلی نذر و نیاز کردم خیلی متوسل شدم پارچه سبز دادم بردن کربلا والا تو زندگیمم خوبم کاری به کار کسی ندارم 

2731
من درمان نشد، ولی دوتا بچه دارم اما در کل حذف قند مصنوعی ورزش پیاده روی حذف سردیجات کاهش لبنیا ...

الان هردو بچه هات پسرن؟

مرگ بر اسرائیل تا قیامت✊ جانم فدای ایرانم❤❤❤ از هرکی که از ایران بدش بیاد بدمممم میاد هیچ احترامی هم برای خودشو عقیدش قائل نیستم،حتی انقدر🤏 طرفدارای اسرائیل رو هم که کلا آدم حساب نمیکنم،چون همشونو این شکلی می بینم👈🐷🐭 تازه خیلی هم اوسکولن،هنوز یادم نمیره یکیشون بحثِ مفید بودنه نمک صورتی رو رسوند به اسرائیل😑فقط از اینا برمیاد که از نمک صورتی برسن به اسرائیل! من فقط از پشکل گوسفندو پِهِنِ گاو میتونم به اسرائیل برسم😌 به امید نابودیه خودشو طرفداراش
2740
ولی بعضیا رو دیدم که با افزایش سن بهتر شدن

ن عزیزم افزایش سن بدترش میکنه فقط علائم بهتر میشه خواهر خودم تنبلی خیلی شدید داره سر ساعت پریود میشه ب شدت لاغره و موهای صورت و بدنش کلا پرزیه اینو میگم چون تنبلی توی افراد مختلف نشانه های مختلفی داره اما درمان نداره

من سپردم ب خودش هر چه خدا میخواهد  

شبا ساعت11خواب عمیق

صبح قبل ساعت 8 بیدار شده باشی

قبل از 9صبح و 9شب صبحانه و شام خورده بشه

هررررررر چیزی که شکر توش داشت قطع بشه به طور کامل

کنسرویجات ،مواد خوراکی حاوی مواد نگه دارنده به طور کامل حذف

فست فود, غذای بیرون حذف

روزی نیم ساعت پیاده روی،نیم ساعت رقص

روغن کنجد یا زیتون به جای روغن های صنعتی

لبنیات به طور کامل حذف 

روزی20عدد بادام درختی که چند ساعت تو آب خیس خورده باشه و بعدش پوست کنده بشه همراه با چندتا خرما،چندتا میوه،به عنوان میان وعده صبح و عصر

گوشت گاو و گوساله حذف

فقط گوشت بره و گوسفندی

بشقاب غذایی سالم برای صبحانه،ناهار،شام باید به این ترتیب باشه

1/4پروتئین+1/2سبزیجات+1/4کربوهیدات
از مقدار غذا کم کم ،کاسته شود،ریز خواری به طور کامل حذف شود فقط وعده های اصلی و میان

مصرف روزی8لیوان آب

هر شب شکم و زیر شکم و پهلوها و کشاله ی ران با روغن سیاه دانه 2_3 دقیقه ماساژ داده شود

روزی ۲۰_۳۰ تنفس شکمی
و ۲۰تا قبل از خواب
میان وعده ی صبح و میان وعده ی عصر
شامل مغزیجات+دو عدد میوه+مقدار خیلی کم ارده+چند عدد خرما یا کشمش یا مویز

به طور خلاصه زندگی کاملا سالم و ارگانیک

یکی از دوستای مادرشوهرم کلا پریود نمیشده، هر از چند گاهی یه آمپول میزده که تخمک آزاد کنه،همون تخمک ت ...

بله منم معتقدم اگر بچه تو سرنوشتت باشه خدا بهت میده حالا ب یکی سختتره یکی راحتتره دیگه بستگی داره خدا برات خواسته باشه ک البته انشاالله برای همه یکی سالم و صالحشو خواسته باشه

من سپردم ب خودش هر چه خدا میخواهد  
2706