2733
2734
عنوان

دخترا هرکس تنبلی تخمدانش درمان شده بیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 1159 بازدید | 88 پست
من خیلی نذر و نیاز کردم خیلی متوسل شدم پارچه سبز دادم بردن کربلا والا تو زندگیمم خوبم کاری به کار کس ...

اینکه خدا چرا بعضی چیزارو دیر میده فقط خودش میدونه! ولی حتما مصلحته!‌ از بنده هاش قطع امید کن و از ته دل بهش توکل کن،بعدم با خیال راحت زندگیتو کن! میگن محاله خدا حاجتی رو نده! یا خودشو میده که دیر یا زود داره،یا بهترشو میده! ولی محاله حاجت نده! واسه هرکسی به یه چیزی بستگی داره،مثلا یکی اگر نماز اول وقت بخونه خدا بهش بچه میده،یکی اگر زیاد استغفار کنه خدا بهش بچه میده،مشکل یکی پزشکیه،مشکل یکی حق الناسه،یکی به صلاحش نیست، هزار تا دلیل میتونه داشته باشه گلم! ولی تو نماز اول وقت و استغفارو انجام بده،خودش بلاخره یجا دستتو میگیره

مرگ بر اسرائیل تا قیامت✊ جانم فدای ایرانم❤❤❤ از هرکی که از ایران بدش بیاد بدمممم میاد هیچ احترامی هم برای خودشو عقیدش قائل نیستم،حتی انقدر🤏 طرفدارای اسرائیل رو هم که کلا آدم حساب نمیکنم،چون همشونو این شکلی می بینم👈🐷🐭 تازه خیلی هم اوسکولن،هنوز یادم نمیره یکیشون بحثِ مفید بودنه نمک صورتی رو رسوند به اسرائیل😑فقط از اینا برمیاد که از نمک صورتی برسن به اسرائیل! من فقط از پشکل گوسفندو پِهِنِ گاو میتونم به اسرائیل برسم😌 به امید نابودیه خودشو طرفداراش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بله منم معتقدم اگر بچه تو سرنوشتت باشه خدا بهت میده حالا ب یکی سختتره یکی راحتتره دیگه بستگی داره خد ...

صد در صد عزیزم

گاهی اطرافیا یکم اذیت میکنن که باعث میشه استرس و اضطراب بیاد سراغمون،وگرنه همه چیز دست خداست! خدا خودش طرفدار منطقِ،ولی باید قبول کنیم قدیمیا بدون داروهای شیمیایی مثل آب خوردن باردار میشدن! پس نباید بیش از حد دارو مصرف کنیم! خصوصا اگر دکتری بیش از حد دارو نوشت یا بی سواده یا داره جیبشو پر میکنه! با توکل بر خدا و اصلاح زندگی همه چیز حله! 

مرگ بر اسرائیل تا قیامت✊ جانم فدای ایرانم❤❤❤ از هرکی که از ایران بدش بیاد بدمممم میاد هیچ احترامی هم برای خودشو عقیدش قائل نیستم،حتی انقدر🤏 طرفدارای اسرائیل رو هم که کلا آدم حساب نمیکنم،چون همشونو این شکلی می بینم👈🐷🐭 تازه خیلی هم اوسکولن،هنوز یادم نمیره یکیشون بحثِ مفید بودنه نمک صورتی رو رسوند به اسرائیل😑فقط از اینا برمیاد که از نمک صورتی برسن به اسرائیل! من فقط از پشکل گوسفندو پِهِنِ گاو میتونم به اسرائیل برسم😌 به امید نابودیه خودشو طرفداراش
2731
دردوران پریودم میشه رحم و باروغن ماساژ داد

اینو شم دارم، یه چیزی ته ذهنمه ک تو پریود نباید انجام بشه.

مطمئن نیستم

🌿الهي رِضاً بِقَضائِكَ و تَسْليماً لِامْرِكَ وَ لا مَعْبودَ سِواكَ يا غِياثَ الْمُستَغيثين؛ 
۴زیره رو چطوری درست میکنی؟ 

زیزه سبز و سیاه، زنیان خود گیاهش، عرقش نه، با ی چیز دیگ

از هر کدوم ی قاشق چای خوری، میریزی تو آب جوش ۱۰ مین بمونه، بعد صافرمیمنی میخوری.

بزار دقیقشو نگاه کنم بگم بهت، چون خودم یه ساله نخوردم یادم رفته

🌿الهي رِضاً بِقَضائِكَ و تَسْليماً لِامْرِكَ وَ لا مَعْبودَ سِواكَ يا غِياثَ الْمُستَغيثين؛ 
تنبلیت در چه حده؟

من بلد نیستم چجوریه 

روز معلم رو بهت تبریک میگم خانم معلم مهربون. من خودم خیلی بچه ها رو دوس دارم. شغل خیلی خوبی داری❤️

بی تو مهتاب شبی باز از آن کوچه گذشتم... 

تنبلی درمان نمیشه اما باید کنترل شه با ورزش و باشگاه رفتن با دارو خوردن و تحت نظر پزشک بودن 

ولی گرده نخل هم برا تنبلی خانم ها هم ضعیف بودن اقایون عالیه من میخوام بخورم تازه میکن تا چهل روز هم اقا هم خانم بخوره عالیه

زیبا ترین دلتنگی دلتنگ بودن برای توست و تلخ ترین آن دلتنگ ماندن برای تویی که می دانم دیگر ندارمت …
من که 18ساله تنبلی تخمدان دارم وخوب نشدمممم

بچه دار شدی؟

خدایا یادمه وقتی این کاربری رو زدم ۱۶ ساله م بود اونقدری اعتقادم قوی بود که اومدم اینجا درمورد چله یاسین میپرسیدم برای اینکه کار پیدا کنه و بتونیم ازدواج کنیم،خدایا یادته چطوری با معجزه نامزد کردیم..یادته اولش اون اصلا نمیخواست ولی خود به خود همه چی دست به دست هم داد تا ما ازدواج کنیم؟من هنوز همون دختر کوچولوی ۱۶ساله ام که بزاش معجزه کردی،منو میبینی؟میشه زندگی ما دوتا رو ام پر از عشق و آرامش کنی؟خدایا خستم،کی به جز تو میتونه کمکم کنه؟اینجا و همجا منو قضاوت میکنن که توواز بچگی دنبال شوهر بودی،خدا تو که تو دل من بودی،دیدی چی به سرم اومد تا به اینجا رسیدم،خدایا من چندساله منتظرم تو معجزه کنی برای رابطه م لطفا نور رو بهم نشون بده🪐🙂💙شما نی نی سایتی ها جای خواهر های نداشته ی منید❤همیشه و تو هر شرایطی. کنارم بودید و با وجود شما احساس تنهایی نکردم،ندیده دوستتون دارم دوستای خوش قلبم💛
من بلد نیستم چجوریه  روز معلم رو بهت تبریک میگم خانم معلم مهربون. من خودم خیلی بچه ها رو دوس د ...

من که معلم نیستم🙄