2752
2734
عنوان

دخترا هرکس تنبلی تخمدانش درمان شده بیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 1159 بازدید | 88 پست

سلام عزیزم تنبلی تخمدان ک درمان نداره یعنی از اولین پریود باهاته تا اخریش اما با بالا رفتن سن شدتش زیاد میشه و علتشم ژنتیک هست و اینکه میشه با ورزش کاهش وزن و رژیم غذایی سالم و حذف کامل قند مصنوعی علائم رو کاهش داد 

من سپردم ب خودش هر چه خدا میخواهد  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وضع تخمدان های خرابه ای یو ای کردم دار پیچش تخمدان شدم عملم کردن گفتن اگه سیاه بشه برمیداریم ولی معج ...

یه چیزی بگم؟

یا مشکل پزشکیه یا نیست!‌اگر‌ پزشکی باشه همون اول معلوم میشه و حلش میکنن،ولی اگر‌همون اول کاری برات نکردن بدون که قضیه یا معنویه یا شیوه زندگیت غلطه! الکی خودتو ننداز زیر دست دکترا! فقطو فقط دَمِ خدارو داشته باشه! 

مرگ بر اسرائیل تا قیامت✊ جانم فدای ایرانم❤❤❤ از هرکی که از ایران بدش بیاد بدمممم میاد هیچ احترامی هم برای خودشو عقیدش قائل نیستم،حتی انقدر🤏 طرفدارای اسرائیل رو هم که کلا آدم حساب نمیکنم،چون همشونو این شکلی می بینم👈🐷🐭 تازه خیلی هم اوسکولن،هنوز یادم نمیره یکیشون بحثِ مفید بودنه نمک صورتی رو رسوند به اسرائیل😑فقط از اینا برمیاد که از نمک صورتی برسن به اسرائیل! من فقط از پشکل گوسفندو پِهِنِ گاو میتونم به اسرائیل برسم😌 به امید نابودیه خودشو طرفداراش

من پریودم‌عقب میفتاد، ۴ زیره رو میریختم تو آبجوش، بعد ۱۰ مین صاف میکردم، مبخوردم، دو سه روزه پری میشدم.

رو سنگ و زمین‌سرد نشینی.

رحمتو با روغن‌سیاهدونه گرم نگه داری ینی روغن مالی کنی

سیاهدونه و عسلم خوبه

🌿الهي رِضاً بِقَضائِكَ و تَسْليماً لِامْرِكَ وَ لا مَعْبودَ سِواكَ يا غِياثَ الْمُستَغيثين؛ 
2731

چرا جدیدا همه اکثر دچار تنبلی تخمدان شدن چون تغذیه هامون نامناسبه و حتی سبزیجاتی که مصرف میکنیم اونقدر سموم کشاورزی توش زیاده اون مرغی که میخوریم کلی هورمون بهش تزریق شده همه چیز حاوی مواد نگهدارنده خوردنی هامون ناسالمن

میخورم با متفورمین و دوفاستون ولی خب اکثرا نا امیدم میکنن میگن داروی هورمونی فقط علائمتو سرکوب میکنه ...

اگر پرولاکتینت بالا نیست و نرماله پیازدرمانی کن

من با پیازدرمانی بعد از سه سال باردار شدم

لطفا اگر تو تاپیکا شمارو ریپلای کردم یا از شما سوال پرسیدم جواب منو بدید وقتی مخاطبم شما نیستین و میاین با ریپلای تون جنجال به پا میکنید فاقد شعور هستین✌️📿😌

من تا دو سال پیش شیش ماه ب شیش ماه پریود نمیشدح اگ ام میشد با قرص یا امپول بود ۷۹کیلو بودم زیر نظر دکتر شدم ۵۰کیلو و باشگاه میرم همیشه ازمایش ک میدادم افتضاح بودن ولی اخرین بار همچی اوکی و عالی بود

با اصلاح سبک وزن کم کردی عزیزم؟ من هرکاری میکنم وزنم کم که نمیشه هیچ زیادم میشه

دکتر رژیم برو و نکاتشو دقیق رعایت کن با ورزش. یا کالری شماری کن

خواهر شوهر منم وزنش اصلا کم نمیشد رفت دکتر رژیم بهش گفت

نهار ۵ قاشق برنج و ی کوچولو خورشت

عصر یدونه میوه یا   مویز   یا مثلا پسته چن تا دونه

شام ی کف دست نون و مثلا ی تیکه پنیر

تنها چیزی ک ازاد بود خیار بود 

و اب کافی در روز

ماه اول ۱۳ کیلو و دوم ۸ کیلو

کلا الان شده ۸۳ کیلو اول ۱۱۶ بود

فک کن من ۸۷ کیلوام وقتی اون رفت دکتر رژیم تا الان ک اینهمه کم کرده هر روز میگم میخام رژیم بگیرم ولی ارادم صفره هنوز وزنم همونه

خدایا هیچ کسی رو با عزیزانش امتحان نکن
حدشو نمیدونم ولی بدون داروی هورمونی تا سه ماه هم شده که پریود نشدم

منم دارم ، تو امضام اسم پیج گذاشتم ، هر کی تنبلی نکنه و به گفته هایش عمل کنه خوب میشه

برای درمان پلی کیستیک پیج niloofarpcossupport عالیه _       برای مو هم mastanhair 
من تا دو سال پیش شیش ماه ب شیش ماه پریود نمیشدح اگ ام میشد با قرص یا امپول بود ۷۹کیلو بودم زیر نظر د ...

پریودیمم سر ساعته مثلا همیشه۱۸غروب میشم من الان نه ماهه ک لاغر شدم و اوکی شده قبل رژیمم نسبت ب قبل لاغر کرده بودم و غذا سالم مصرف میکردم مثلا تا پنج رو ااخیر می افتاد الان ن دیگه بعد رژیم اوکی شد

2706