2733
2734
عنوان

در ادامه تاپیک کاربر خوشاشتها..میخام داستان خودم و جاریم بگم.

| مشاهده متن کامل بحث + 427349 بازدید | 1372 پست
اره منم امدم بگم عینکاتونم شبیه همه😂 یه چیزیم بگم اونم طلاق گرفته

ای جانم

بهترینها رو براش از خداوند میخام 

از طرف من ببوسش😘

اگر یک روز از من بپرسندقوی ترین زنان دنیا چه کسانی هستند؟جواب می دهم...زنانی که تنهایی را یاد گرفته اند!

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

وواقعا دفعه قبل اشتباه گفته بودن بهش؟

خواهر من تو آمریکا تا لحظه به دنیا اومدن بچه بهش گفته بودن دختر هست ..اما پسر به دنیا آورد ..یه زمانی ببخشید .آلت تناسلی پسرها تا چند روز قبل از زایمان پایین نمیاد تا در سونو گرافی مشخص بشه 

2731
برای تصحیح عملکرد بدن و تخمک گذاری...میتونی دو سه ماه امتحان کنی. اگه دوست داری بیشتر بدونی پیج دکتر ...

من اینستا ندارم و تنبلی داشتم الان لاغر شدم و تنبلیم خوب شده ولی باردارهم نمیشم

شاید مشکل اینجا باشد که هنوز ؛خودمان را پیدا نکرده ایم اما ؛سال های زیادی رابه دنبال  " دیگری "گشته ایم !...
ممنون لطف داریدشما چقدرزیبا هستیدچه چهره دلنشینی دارید سرتون سلامت

قربونت مهربونم عزیزی

اگر یک روز از من بپرسندقوی ترین زنان دنیا چه کسانی هستند؟جواب می دهم...زنانی که تنهایی را یاد گرفته اند!
چرا همیشه خدا گرممه ..یهو مثل گوله آتیش میشم ولی استرومارین نمیخورم بنده خدا همسرم اینقد ک م ...

میگم تا کی ما باید این گزگرفتگی رو تحمل کنیم؟

خانمهایی که طبیعی یایسه میشن دو سه سال دیگه علائم گرگرفتگیشون تموم میشه ولی انگار مال ما تمومی نداره. بخدا یه جور شکنجه هست

میگم تا کی ما باید این گزگرفتگی رو تحمل کنیم؟ خانمهایی که طبیعی یایسه میشن دو سه سال دیگه علائم گرگ ...

من ک چند سال شروع شده و تمام نشده

فک میکنم تا آخر عمر باهامه

همیشه عرق کاسنی و شاهتره داشته باش

طبعشون خنکه

جسم و جون از داخل خنک میکنن

کاهو هم خوبه  میان وعده بخور.

ولی عرقیجات حتما بخر امتحان کن

باشه عزیزم ممنون از راهنماییت

فدات 

الهی بزودی تاپیک بی بی چک دو خطه بزنی 💃

2706