2733
2739
شیرخشک شنیدم میگن خوبه امتحان کردی؟ من دارم گین آپ میخورم دوماهه میگن کبد و کلیه رو از کار میندازه ...

ن شیرخشک نخوردم

همون شیافِ قدیمیم اون کاربریم بالا نمیاد:)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ن میخام چاق شم ن لاغر

اینستاداری؟ 

سرچ کن ارتا فیتنس پیجشو فالوکن مربیه خوبیه دوره جاقی و لاغری میده معجزس اصلا

یک نفر پیش فلک ریش گرو بگذارد،تا که دست از سر ازردن ما بردارد تاپیک های درسی مربوط ب من نیست  کاربری دست دونفر بود💥
2731
ولی واس لاغری همون فست خوب و راحت من امتحان کردم خوب واقعا آدم اذیت نمیشه اثلا

اره عالیه، چقدر کم کردی شما تو چ مدت

یک نفر پیش فلک ریش گرو بگذارد،تا که دست از سر ازردن ما بردارد تاپیک های درسی مربوط ب من نیست  کاربری دست دونفر بود💥

بلههه دارم چاق میشم 

قرص ویتامین ب ۱ میخورم 

روزی ۸لیوان اب 

صبحانه کامل 

میان وعده بین صبحانه 

ناهار کامل با نون 

میان وعده عصرونه سیب زمینی 

شامم کامل با نون 

قبل خابم سیب زمینی ابپز شده 

از گندم و نخود و اینام استفاده میکنم 

2740

من هر راه بگید رفتم تااخر رفتم دکتر اعصاب واسه مشکلاتم اخرسرم گفتم اشتهام نیس واینا میخام چاق شم واسم نوشت الانزاپین۲ونیم گرفتم بعد ۳ماه هرک دید گف چاق شدی الان ماه پنجمه ک استفاده میکنم هرکی میگه چاق شدی شکم اوردم الام دنبال لاغری ام باز اشتهارو زیاد میکنه شبی یکی گف بخور

《یاالله》مرادرقلب کسی سنگین قرارمده وبعدازمرگم کسی رابرایم قراربده که دردعاهایش اسمم راازیادنبرد.🤲🏼                خداوندارزق ماراازجایی مقررکن که لقمه هایمان مجبورمان نکنندچشم برروی حق ببندیم.

خوش به حال شما لاغرها. البته منم زیاد چاق نیستم ولی اگه کنترل نکنم خیلی چاق میشم. بعضی وقتا اندازه یه خرس اشتها دارم. اصلا فاز اونایی که میگن میلم به غذا نیست رو نمیفهمم چون هر وقت اراده کنم میلم میاد. 

بعدم میخوای چاق شی بخور تا چاق بشی . شما نمیخورید. فقط حرص مامان بیچارتون رو درمیارید

عزیزم منم   بخدا 40 کیلو ام پوست و استخونم    فقط برا چاقی تو رو خدا سمت قرص و ای ...

منم گین اپ خوردم چاق شدم اما ولش کردم لاغر شدم اشتهام حتی از قبل خوردنش هم کمتر شد🙁🙁می خواستم دوباره بگیرم اما...

من زیاد رعایت نکردم یه جورایی سر سری گرفتم ۱۰,کیلو تو ۱۰ماه تقریبابا اینکه سر سری گرفتم به نظرم خوب ...

اره خوبه موفق باشی عزیزم ❤

قندوشیرینی مصنوعی نخور ی مدت خوب نیس صبح ها را باشیر وعسل وپودر جوانه شروع کن یاشبا قبل خواب بخور .چ ...

هرشب جوانه گندم و میخورم 

ماییم اصلن نمیخورم

همون شیافِ قدیمیم اون کاربریم بالا نمیاد:)
2706