2733
2734
منم گین اپ خوردم چاق شدم اما ولش کردم لاغر شدم اشتهام حتی از قبل خوردنش هم کمتر شد🙁🙁می خواستم دوبا ...

نه ولش کن منو نابود کرد

فقط 17 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏 . اگه جوابت ندادم یعنی جواب ابلهان خاموشیت سکوت منو به حساب زرنگی خودت نذار اینجا یه سایت عمومیه اگه توو دنیای واقعی ببینمت جررررت میدم*

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

هرشب جوانه گندم و میخورم  ماییم اصلن نمیخورم

منم ۴۰ بودم بعدشش ماه باجوانه شدم ۴۶ مداوم هرروز خوردم .نمیدونم چرا روشماحواب نداده .بمن گفتن برو طب سوزنی نرفتم .شیرخشکم بم گفتن بخور نخوردم 

منم گین اپ خوردم چاق شدم اما ولش کردم لاغر شدم اشتهام حتی از قبل خوردنش هم کمتر شد🙁🙁می خواستم دوبا ...

اخه چجوری میشه مگه ادم اشتهای خوردن نداشته با خوردن بزرگترین لذت دنیاست  من خمیشه رژیمم چاق نشم  این عدلانه نیست به خدا

اخه چجوری میشه مگه ادم اشتهای خوردن نداشته با خوردن بزرگترین لذت دنیاست  من خمیشه رژیمم چاق نشم ...

به ولله اون حس و لذت خوردن در من مرده  اصلا میلی به هیچ کوفتی ندارم 😭😭😭

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏 . اگه جوابت ندادم یعنی جواب ابلهان خاموشیت سکوت منو به حساب زرنگی خودت نذار اینجا یه سایت عمومیه اگه توو دنیای واقعی ببینمت جررررت میدم*
منم صورتم جوش زد اما باهاش چاق که شدم همه میگفتن خوشگل شدی اعتماد به نفسم زیاد شد حالا وسوسه میشم

منم تپل شدم خیلی خوشگل شدم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به ولله اون حس و لذت خوردن در من مرده  اصلا میلی به هیچ کوفتی ندارم 😭😭😭

هی  منم  ازاینوربوم افتادم عمرم تو معضل چاقی گذشت و البته می گذره بخوام سه وعده غذا مثل بقیه مردم بخورم روزی نیم کیلو چاق میشم

عزیزم من تاپیکتون برای کرم یشم‌ دیدم چطور شد؟ رنگ پوستتون برگشت؟ 

ن همونجور مونده ولی کرم خیلی گرمه اولین باری ک استفاده کردم کل صورتم جوشای قرمز زد و ورم کرد اونموقع ک رفتم دکتر گفتش حساسیت غذاییه و من سه دوره استفاده کردم کرم و چیزی نشد دیگ 

ولی یکی از بچها استفاده کرده بود گفتش اونم اونجوری شده ک من احتمال میدم برا کرم باشه

همون شیافِ قدیمیم اون کاربریم بالا نمیاد:)
ن همونجور مونده ولی کرم خیلی گرمه اولین باری ک استفاده کردم کل صورتم جوشای قرمز زد و ورم کرد اونموقع ...

جواب داد برای روشن شدن؟

چون عاقبت کار جهان نیستی است/ انگار ک نیستی چو هستی خوش باش
2706