2752
2734
عنوان

از آینده خیلی ناامیدم آخه چرا طلاق گرفتم

| مشاهده متن کامل بحث + 1824 بازدید | 129 پست
اسی سرتو درد نمیارم عزیزم برو بخاب مرسی ک یکم درد و دل کردیم❤️

نه عزیزم اختیار داری مراحمی 

من وقتی شبا میخابیدیم گوشیمو قایم میکرد اونقدر شکاک بود ... گوشیمو کلا هک کرده بود ولی باز می‌گفت نمیدونم داری چیکار می‌کنی 

ذکریا پیام بده دنبالتم🙃 روانشناس خوب تو تبریز معرف کنید .. کسی از شکستن دل سود نمیکنه 💔

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اخه هیچوقت تو خونه نیس ۱۰شب میاد هشتو نه صبح میره دوباره 

عزیزم از این آدما طلاق هم بگیریم راحت نمی‌شیم یکیش خود من ... من الان جرعت ندارم برم دانشگاه میگه بخاطر پسر جدا شدی ...جرعت ندارم برم آرایشگری رو شروع کنم میگه بخاطر این شغلی که ماله خراب ها هم هست جدا شدی 

ذکریا پیام بده دنبالتم🙃 روانشناس خوب تو تبریز معرف کنید .. کسی از شکستن دل سود نمیکنه 💔
نه عزیزم اختیار داری مراحمی  من وقتی شبا میخابیدیم گوشیمو قایم میکرد اونقدر شکاک بود ... گو ...

شوهر من زیاد از گوشی سردر نمیاره ولی بارها بهم گفته گوشیتو میبرم موبایلی هر چی توش هس واسم بریزه بیرون منم همیشه میگم ببر اصن دیوانس ب پیامایه من با خواهرام یا مادرمم گیر میده میگه چرا فلان چیزو اینجا گفتین یافرستادین در صورتی ک اصلا پیاما عادیه مثل خاله زنکا وقتایی ک خابم میره همه پیاما تو گوشیمو میخونه اصن حریم ندارم 

شوهر من زیاد از گوشی سردر نمیاره ولی بارها بهم گفته گوشیتو میبرم موبایلی هر چی توش هس واسم بریزه بیر ...

عزیز دلم بخدا همه ی اینایی که میگی من تجربه کردم 🙃 واقعا رو مخ هستن 

کافی بود دهنمو باز کنم بگه تو خرابی ... مثلا میگفتم پول لازم دارم فوری می‌گفت تو خرابی که اسم پول میاری 

عزیزم از این آدما طلاق هم بگیریم راحت نمی‌شیم یکیش خود من ... من الان جرعت ندارم برم دانشگاه میگه بخ ...

خیلی شبیه ب هم هستن شوهرامون بهش میگم حمایتم کن برم رنگمو یاد بگیرم خیلی دوست دارم یا میکاپ کار بشم میگه این کار ج ن ده هاس همشون خرابن میگم بزار برم معلم بشم نه نمیخاد حقوق نمیدن بهت ک کلا هر کاری میگم یه بهونه میاره بعدم از وقتی گفتم بزار برم سر کار منم هدف دارم همون اندازه ک زندگیم واسم مهمه هدفامم مهمه میگه طلاقتو بگیر برو اصن از وقتی گفتم برم یرکار یه ادم دیگه شد 

خیلی شبیه ب هم هستن شوهرامون بهش میگم حمایتم کن برم رنگمو یاد بگیرم خیلی دوست دارم یا میکاپ کار بشم ...

شوهر توام خیلی منم منم داره ؟ هی میگه من مردم و باید حرف حرف من باشه ؟, اینا از کار کردن زناشون حس ترس دارن نگو 

شوهر توام خیلی منم منم داره ؟ هی میگه من مردم و باید حرف حرف من باشه ؟, اینا از کار کردن زناشون حس ت ...

اره توهمم داره ک من خیلی کسیم واسه خودم کمالگراعه در واقع هیچی نیس پوشالی و خالیه ولی یه جوری رفتار میکنه انگار ده تا کارخونه داره اصلا اجتماعی نیس هیچ کسو پشم خودش حساب نمیکنه همش میگه کسی در حد من نیس بهش میگم میترسی از اینکه من پیشرفت کنم میگه نه میترسم زندگیمو نابود کنی رو کار کردن ولی جوابش هر دفعه یه چیزه شفاف صحبت نمیکنه

عزیزم یه نفرو میشناسم ۲ بار طلاق گرفته ۴۰ به بالا سنشه ، ۳ تا بچه قدو نیم قدو گذاشته ، بایه پسر ازدواج کرده الان و قراره عروسی هم بگیرن 

به نظرمن برو ناخن کاری 

به آینده امیدت رو هزار باشه 

بهترین ها برات رقم بخوره ان شالله 

وای دیوانه😕

ببین یبار گفت من با تو مشکل دارم نمیخامت فردا کل فامیل هامو میارم خونه بابات که من تو رو نمیخام 

منم گفتم فامیل لازم نیست نمیخای نخوا میریم محضر و تموم زد تو دهنم که منو تهدید می‌کنی ؟ عوض اینکه رامم کنی و آرومم کنی و بگی دوستت دارم و این حرفو نزن خوشحال میشی ؟

اره توهمم داره ک من خیلی کسیم واسه خودم کمالگراعه در واقع هیچی نیس پوشالی و خالیه ولی یه جوری رفتار ...

دقیقا مثل شوهر من 

مال من آذر ماهی بود تو چی

ببین یبار گفت من با تو مشکل دارم نمیخامت فردا کل فامیل هامو میارم خونه بابات که من تو رو نمیخام  ...

وای بخدا راحت شدی اصلا پشیمونی نداره جدا شدن از این روانیا معلوم نیس چند چندن باخودشوناتفاقا خیلی قوی تر از من هسی ک تونسی جداشی کاش ذره ایی قوی بودم 

2706