2752
2734

البته دست بزن داشت 👎 ولی خب خیلی از آینده ناامیدم فقط خدارو شکر بچه ندارم غصه ی بچمو کجای دلم میزاشتم 

21 سالمه نمیدونم چه غلطی کنم .. برم آزاد روانشناسی بخونم یا برم بالاشهر درصدی ناخن کار کنم کدومش بهتره ؟ ( اینم بگم روحیم مرده کاملا دارم مجبوری ادامه میدم زندگی رو چاره ای جز ادامه نداریم )

ذکریا پیام بده دنبالتم🙃 روانشناس خوب تو تبریز معرف کنید .. کسی از شکستن دل سود نمیکنه 💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من دقیقا تو شرایط قبل طلاق توام

تاپیک هامو خوندی یعنی ؟ منظورت چیه ببخش متوجه نشدم ... یعنی دست بزن داره؟

ذکریا پیام بده دنبالتم🙃 روانشناس خوب تو تبریز معرف کنید .. کسی از شکستن دل سود نمیکنه 💔
2731

عزيزم سن ازدواج تازه از ٢٥ هستش ، شما اول راهي نااميد چي هستي ؟ انشاله يه زندگي پربار پيش رو داري ، ول كن ادماي سمي زندگيت رو ، شجاعتت قابل تحسينه كه به خودت ارزش قائل شدي و از رابطه مسموم اومدي بيرون ، الانم تحقيق كن يه مشاور روان شناس مجرب خانم پيدا كن برو سم زدايي كن روحت رو و از اون زندگي قبلي پاك كن و بعد با ديد باز حركت كن به سمت مهارت و خودشكوفايي 

لطفا درخواست دوستي ندين ، با احترام اهل چت نيستم🌹
عزیزم چرا دنبال روانشناس خوب نمیگردی  روحت آسیب دیده اول اون باید درمان بشه

بخدا هیچکدوم نمی‌فهمن من چمه فقط پول مفت میگیرین ...روانپزشک هم نهایت قرص هایی که میده فقط خواب آور و آرام کننده باشه 

اسی منم داغونم زندگیم داره خراب میشه ینی شوهرم پارانویید داره چند روز دیگه میشه ۲۵سالم میدونم اگه ادامه بدم ب این زندگی تهش باز جداییه الانم توان و قدرت جدا شدن ندارم همش میترسم

کلا شوهر بد درده باهاش زندگی کنی یه جور درده جدا بشی یه جور درد دیگه کاش آدم یه دست و یه پا نداشت اما شوهر خوب قسمتش میشد

من از این به بعد یه دختر شاد و مثبت اندیشم. میخوام زندگیمو اون جوری که دلم میخواد بسازم و میدونم که خدا بهترینارو سر راهم قرار میده🌹❤
بخدا هیچکدوم نمی‌فهمن من چمه فقط پول مفت میگیرین ...روانپزشک هم نهایت قرص هایی که میده فقط خواب آور ...

اولا  دارو درماني اكه همراه با جلسات مشاوره نباشه فايده اي نداره بعد هم فاراغ التخصيل اين رشته با هر معدل و دانشي زياده ، حتما پيش كسي برو كه جواب پس داده و كسي معرفي ميكنه از ذوستان قابل اعتماد ... بعد هم روان شناس تجويز نميكنه كمكت ميكنه احساساتت رو تجزيه تحليل كني خودت به جواب برسي منتها اصولي اينكارو ميكنه 

لطفا درخواست دوستي ندين ، با احترام اهل چت نيستم🌹
2706