2733
2734
عنوان

شوهرم منو ازهمه جابلاک کرده 😊😊

| مشاهده متن کامل بحث + 1288 بازدید | 62 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اسی بزار گلم 

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊.....خداوند می‌بینید و می‌پوشاند مردم نمیبینند و فریاد می‌زنند 🙃تا وقتی چیزیو با چشای خودت ندیدی جایی فاش نکن ...قضاوت نکن ....تهمت نزن ...چون خودتم ممکنه به اون درد مبتلا شی:)
خوبه گذاشت پیج بزنی من که شوهرم نمیذاره حتی عکس پروفایل

آخه شاید شوهر شماخیانت نکرده و دوستون داره ولی قضیه ایشون فرق داره

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊.....خداوند می‌بینید و می‌پوشاند مردم نمیبینند و فریاد می‌زنند 🙃تا وقتی چیزیو با چشای خودت ندیدی جایی فاش نکن ...قضاوت نکن ....تهمت نزن ...چون خودتم ممکنه به اون درد مبتلا شی:)
چون دوتا بچه دارم و نه خونه ن پول رهن و نه خانواده ای ک حمایتم کنه ن شرایط سرکار رفتن بانوزاد 

من امروز داشتم گریه میکردم.

بخاطر مجردی و تنهایی ! خوشبحال متاهلا بخاطر رابطه

لطفا ریپ نزنید نمیخونم.  من به اسم کاربری دقت نمیکنم  .  عاشق کتاب خوندنم   کتاب هایی که تا الان خوندم: راز هایی درباره مردان ، بیشعوری ، مردان مریخی و زنان ونوسی ، کیمیاگر ، افزایش اعتماد به نفس ، زبان بدن ، مردی به نام اوه ، تاوان بوسه های تو ، زنان زیرک
2738
فک کردم بچه نداری  مجبوری خواهر مجبور بخاطر بچه هات باید بسوزی و بسازی

من بودم بچه هامو میدادم به خودش و طلاق و مهریه ام هم میذاشتم اجرا و طلاق میگرفتم، همونقدر که اون بچه مال مادره برا پدر هم هست چرا باید همش ما زن ها بخاطر بچه تحمل کنیم

الهی یا ارحم الراحمین مسیر ازدواجم رو هموار کن 🤲🥺

عزیزم 

این  مرد از گارا تو خوشش نمیاد 

ببخشید چون خودت گفتی نمی تونی طلاق  بگیری دارم  بهت می گم 

من احساس می کنم اون جوری دیگه تو را میخواد 

بدتتت نیاد 

این فقط مشکل  شما نیست مشکل بسیاری از مردان ایرانی هست 

من با چشمممم و گوشم شنیدم 

که دکتر اول میگه من زن با تحصیلات  عالیه میخوام 

مثلا زنش پاتو لوزژیست  هست 

ولی انتظار غذای خونگی  همیشه داره 

انتظار خوزشت  سبزی با کیفیت داره 

انتظار شوهر داری با کیفیت انچنانی داره 

همسر شما از شما میخواد که یک زن ساده باشی 

من امروز داشتم گریه میکردم. بخاطر مجردی و تنهایی ! خوشبحال متاهلا بخاطر رابطه

یعنی بخاطر رابطه ج ن سی گریه کردی؟

الهی یا ارحم الراحمین مسیر ازدواجم رو هموار کن 🤲🥺
من بودم بچه هامو میدادم به خودش و طلاق و مهریه ام هم میذاشتم اجرا و طلاق میگرفتم، همونقدر که اون بچه ...

درسته

ولی آدم دلش نمیاد

خیلی نازی 

گذاشت من چرا ندیدم 

2706