2752
2734
عنوان

شوهرم منو ازهمه جابلاک کرده 😊😊

| مشاهده متن کامل بحث + 1314 بازدید | 62 پست

عزیزدلم من تاپیکات رو خوندم و چقدر تعجب کردم که یکی‌مثل من هم هست من دقیقا شرایطم مثل شماست رفتارم و زندگیم هیچ فرقی با شما نداره همچنین همسرم و خیانتاش از ته قلبم درکت میکنم من دیگه دارم روانی میشم بس که شکاک شدم بسیااااار لاغر شدم از حرص خوردن یعنی تا سرکوچه بره حس میکنم با یکی قرار داره یه پیام بیاد رو گوشیش تمام وجودم داغ میشه میتونم بگم دارم نابود میشم و نمیدونم چجوری بیخیال کاراش باشم😭💔

عزیزدلم من تاپیکات رو خوندم و چقدر تعجب کردم که یکی‌مثل من هم هست من دقیقا شرایطم مثل شماست رفتارم و ...

عزیزم تو باید اول خودتو قوی کنی از درون نه نابود!!!

خودتو اونقدر قوی کن که اون یا رفتارشو درست کنه و اونجوری که لایقش هستی باهات رفتار کنه یا بندازیش بیرون از زندگیت!

به نظرم هیچ چیز یه مرد زنو نمیکشه جز خیانتش! یه زن می تونه اعتیاد رو تحمل کنه، بداخلاقی رو تحمل کنه، بی پولی و نداری رو تحمل کنه ولی تا به حال ندیدم زنی تونسته باشه خیانت رو تحمل کرده باشه! یا اون زندگی رو تموم کرده یا اگرم مونده خودش تموم شده! ولی تو ضعیف نباش! قوی و صبور باش و روی خودت کار کن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷