2752
2734

من میگم اکثرا دخترا اینجور شدن پاک نیستن .. میخنده میگه از دم همه رو ج...کرد اصلا کرده گدشتش بود اینده مهمه بهم گفته میرم دخترا ببرون میبینمومیام خونه میبینموبا تو حال نمیکنم 

برای شفا من یه 🌹حمد🌹میخونید لطفا 🥺😭💔🙏                    حذف تاپیک

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
چقد این تاپیکو میزنی عزیزم ی فکری کن واس خودت خب نمیشه که 

هر بار تو دلم مرورش میکنم الان باز باهاش حرف زدم اینا گفت خوابید 

درد الان جامعه همین شده

باید اون دنیا ب جز شوهر شما خیلی ها جواب دل شما رو بدن 

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              

چقدر عقده ای و بی بته و چقدر بیشخصیت و لول پایین

ما به اینجور آدما میگیم هول و بی پدرو مادر البته ببخشیدا ولی بشدت شوهرت سمی و عقده ای هست قشنگ بچینش

چرا موندی پاش؟ وقتی بهت حس بی ارزشی میده

اسفند۹۹ روز دوشنبه ساعت ده صبح هیچوقت یادم نمیره، دیگه اون آدم سابق نشدم💔 آرزوهام پودر شد، خدایا میبینی؟ من خیلی وقته مردم فقط جسمم اینجاست💔 ثانیه به ثانیه که میگذره قلبم بیشتر مچاله میشه💔مادرم اشک هامو که میبینه دلش می‌شکنه💔از بابام متنفرم که باعث  این حال  بدم شد💔 از خدا پرسیدن بدترین عذاب واسه یه انسان مظلوم چیه؟ گفت بال هاش شکسته بشه💔 امام حسین آخرین امیدم به توعه یادته چهل شب برات نماز شب خوندم به حرمت همونا نجاتم بده💔روزگار بدی رو میگذرونم برام دعاکنید شاید نفس یکی از شما حق باشه💔الان حاضرم همه چیزمو بدم فقط خوب بشم💔افسردگی لعنت بهت💔تا ابد حسرت دندونپزشکی شهید بهشتی موند رو دلم💔خدایا تروخدا😭😭😭باید از سمت خدا معجزه نازل بشود تا دلم باز دلم باز دلم، دل بشود⁦❤️⁩                                                «چه بسیار تقدیرها که به تدبیرها میخندند»من این جمله رو زندگیش کردم💔                                         من خیلی وقته مردم فقط جسمم اینجاس🙃💔            ما همیشه از کسایی که دوسشون داریم ضربه میخوریم💔 شدم مثل دختر بچه ای که تنهایی با عروسکاش بازی می‌کنه💔  گاهی وقتا از تنهایی و شدت غم شده شش ماه اصلا از خونه بیرون نرفتم پس با من از تنهایی و غم حرف نزن💔 میگن دردی که تورو نکشه قوی ترت می‌کنه ولی من میگم می‌کشه ولی جوری که هر ثانیه می‌میری💔 خدایا من از درگاهت با دل شکسته چشم گریون و قلب پراز درد نا امید و دست خالی برگشتم💔
درد الان جامعه همین شده باید اون دنیا ب جز شوهر شما خیلی ها جواب دل شما رو بدن 

چه ربطی داره خب اگه شوهرش تایپش یه چیز دیگه ست مثل ادم توافقی از همسرش جدا شه بره با دختر ایده الش ، نه اینکه هی همسرشو تحقیر کنه 

درسته سختمونه ولی میرسیم به جایی که حق مونه ✌🏻✨
چقدر عقده ای و بی بته و چقدر بیشخصیت و لول پایین ما به اینجور آدما میگیم هول و بی پدرو مادر البته ب ...

نگاهش کنی فک میکنی پاک پاک از اون پسرا با شخصیت .. دنبال هرز پریدنم نیس زیاد دنبال اینه بجر من یه دختر دیگه پیدا کنه با اون زندگی بسازه خدا نفرینا من میشنوه؟ 😭😭😭😭😭😭

یا شوهرت مریض روانیه.یا شما واقعا یه ایراداتی داری....بگرد دنبالش درستش کن

مگه اقا قبل ازدواج کور بوده🙂

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
2706