2752
2734
چه ربطی داره خب اگه شوهرش تایپش یه چیز دیگه ست مثل ادم توافقی از همسرش جدا شه بره با دختر ایده الش ، ...

گفتم مقصر هست از صد هشتاد درصد ولی بیست درصد هم کسانی دیگر...

بله برای چاره طلاق ولی چند تا طلاق ؟! بعدی رو کی تضمین می‌کنه ؟!

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              
چقد این تاپیکو میزنی عزیزم ی فکری کن واس خودت خب نمیشه که 

حالم خوب نیس خواهری اینروزا تاپیک نزنم برم بمیرم سکته کنم از درد قلب ؟

برای شفا من یه 🌹حمد🌹میخونید لطفا 🥺😭💔🙏                    حذف تاپیک

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
حالم خوب نیس خواهری اینروزا تاپیک نزنم برم بمیرم سکته کنم از درد قلب ؟

منظورم اینه اینهمه تاپیک زدی باید یه تصمیمیم بگیری دیگه اینهمه ادم اینجا میان باهات حرف میزنن راهنماییت میکنن نمیشه که همیشه فقط درد و دل کرد

یکم قوی باش ی تصمیمی بگیر 

هرجا دیدی "تبادل نظرمون" داره تبدیل به "تبادل بحث" میشه لطفا دیگه ادامه نده❤️
گفتم مقصر هست از صد هشتاد درصد ولی بیست درصد هم کسانی دیگر... بله برای چاره طلاق ولی چند تا طلاق ؟! ...

عزیزم مشکل اینه که طرف از اول با کسی که دوست داره و ایده الشه ازدواج نمیکنه ، مثلا فرض کن تو با حجابی ولی همسرت از خانومایی که حجاب ندارن خوشش میاد خب بیجا کرده میاد با تو ازدواج میکنه باید از همون اول بره با ادمی که تایپشه ازدواج کنه تو هم با مردی که از زن با حجاب خوشش میاد ازدواج کنی 

درسته سختمونه ولی میرسیم به جایی که حق مونه ✌🏻✨
هر بار تو دلم مرورش میکنم الان باز باهاش حرف زدم اینا گفت خوابید 

منش مارو میشناسم

خیلی خانمی

خیلی صبوری

خیلی عشقت پاکع

یادمه گفتی ۲۵ سالته و پونزدع سالگی با این شافتک ازدواج کردی

یادمه ویستو گذاشتی 

خیلی گریه کردی که طلاقت نده

یادمه هزارتا ادمو‌مثال میزد که طلاق گرفتن و خوشبختن

حتی می‌گفت من لیاقت تورو ندارم برو با یکی دیگه خودتو خوشبخت کن یا می‌گفت نمیدونم‌چی می‌خوام یا می‌گفت تو هیچی کم نداری مشکل از منه من نمی‌خوام دیگه ادامه بدیم شما با وجود دل شکستت قشنگ جوابشو میدادی مشخص بود چقدر دوسش داری

درد اون ویس هنوز تو قلبمه مکالماتش هنوز یادمه

لطفا قیدشو بزن بیتشراز این عمرتو هدر نده درسته دوسش داری ولی از یه جا به بعد خستت‌ می‌کنه از یه جا به بعد باید خودت فرار کنی و سخته میشی خودت خودتو خلاص میکنی و میزاری میری نزار عمرت بگذره درسته عاشقشی ولی نمیخوادت و کوچکت می‌کنه چه ارزشی داره یان آدم دیگه آدم سابق نمیشه طلاق بگیر از مهرتم نگذر 

اسفند۹۹ روز دوشنبه ساعت ده صبح هیچوقت یادم نمیره، دیگه اون آدم سابق نشدم💔 آرزوهام پودر شد، خدایا میبینی؟ من خیلی وقته مردم فقط جسمم اینجاست💔 ثانیه به ثانیه که میگذره قلبم بیشتر مچاله میشه💔مادرم اشک هامو که میبینه دلش می‌شکنه💔از بابام متنفرم که باعث  این حال  بدم شد💔 از خدا پرسیدن بدترین عذاب واسه یه انسان مظلوم چیه؟ گفت بال هاش شکسته بشه💔 امام حسین آخرین امیدم به توعه یادته چهل شب برات نماز شب خوندم به حرمت همونا نجاتم بده💔روزگار بدی رو میگذرونم برام دعاکنید شاید نفس یکی از شما حق باشه💔الان حاضرم همه چیزمو بدم فقط خوب بشم💔افسردگی لعنت بهت💔تا ابد حسرت دندونپزشکی شهید بهشتی موند رو دلم💔خدایا تروخدا😭😭😭باید از سمت خدا معجزه نازل بشود تا دلم باز دلم باز دلم، دل بشود⁦❤️⁩                                                «چه بسیار تقدیرها که به تدبیرها میخندند»من این جمله رو زندگیش کردم💔                                         من خیلی وقته مردم فقط جسمم اینجاس🙃💔            ما همیشه از کسایی که دوسشون داریم ضربه میخوریم💔 شدم مثل دختر بچه ای که تنهایی با عروسکاش بازی می‌کنه💔  گاهی وقتا از تنهایی و شدت غم شده شش ماه اصلا از خونه بیرون نرفتم پس با من از تنهایی و غم حرف نزن💔 میگن دردی که تورو نکشه قوی ترت می‌کنه ولی من میگم می‌کشه ولی جوری که هر ثانیه می‌میری💔 خدایا من از درگاهت با دل شکسته چشم گریون و قلب پراز درد نا امید و دست خالی برگشتم💔
چه ربطی داره خب اگه شوهرش تایپش یه چیز دیگه ست مثل ادم توافقی از همسرش جدا شه بره با دختر ایده الش ، ...

میخواد جدا بشه دو دله ..منم اخه انقد بد نیستم عین پروانه دور سرش میچرخم خوشکلیمم جوری هست که ازم تعریف کنن فقط حوری نیستم

وا غلط کرده پس بزن دهنش آسفالت کن بگو طلاقم بده منم برم با شوهر مورد علاقم ازدواج کنم🖕🖕

میگع جدا شیم من الان بهش گفتموعلط کردی من راصی نیستم من نمیخوام خندید پوزخند زد 

میخواد جدا بشه دو دله ..منم اخه انقد بد نیستم عین پروانه دور سرش میچرخم خوشکلیمم جوری هست که ازم تعر ...

۲۵ سالته ؟

چرا مثل پروانه دور سر این نخاله میچرخی ؟ حق و حقوق تو بگیر جدا شو هنوز سنت خیلی کمه برو زندگی تو درست و حسابی بساز 

درسته سختمونه ولی میرسیم به جایی که حق مونه ✌🏻✨

توام تیپ بزن

کلاس بزار واسش

می دانی چی باعث شد اینهمه دوستت داشته باشم و از فکر کردن به تو دست بر ندارم؟! تو کودکِ غمگین و سرکوب شده ی درونم را از زیر آوار بیرون کشیدی، گرد و خاکش را تکاندی، بغلش گرفتی، تحسینش کردی و دوستش داشتی. تو زمانی از راه رسیدی که من نیاز داشتم حس کنم برای کسی، بیشتر از هرکسی اهمیت دارم.تو در موعد زخم های عمیق من رسیده بودی و برای کودک تنها و ترسیده ی درونم، پناه شدی و این منطقی ترین دلیلی ست که برای دوست داشتنت سراغ دارم.نرگس صرافیان طوفانتو قصه‌ی ناتمام من هستی و پایانی برایم نداری................تو قشنگ ترین سهم من از دنیایی ......بدترین حالتی که ممکنه برای یه آدم پیش بیاد اینه که همزمان هم احساسی باشه و هم منطقی، یعنی قلبش داره مچاله می‌شه ها، ولی مجبوره منطقی تصمیم بگیره، بعدش باید روزها و ماه‌ها و حتی سال‌ها بشینه به قلبش توضیح بده که اگه اون کارو نمی‌کردم بیشتر مچاله می‌شدی.اما مگه قلب حالیشه؟ وقتی دیگه صلحی نباشه بین عقل و قلبت، انگار لای منگنه ای، چون نه مغزت قلب داره، و نه قلبت مغز.
میخواد جدا بشه دو دله ..منم اخه انقد بد نیستم عین پروانه دور سرش میچرخم خوشکلیمم جوری هست که ازم تعر ...

مشکلت همینجاست...عین پروانه  بزن تو سرش بابا

تا وقتی خدا هست،ریشه ی هیچ آرزویی خشک نمیشه
2706